Tanımadığım biri Steam hesabımın kapatılacağını söyledi

akerse

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben dün hesap satın almıştım CS:GO oynama şansım olmamıştı fakat bugün girdiğim ilk topluluk serveri bomboş bir topluluk sunucusuydu bir tane adam geldi girdiği gibi senin Steam hesabın çalıntı kapatılacak dedi sizce nereden çıkardı böyle bir şeyi ve kapatılabilir mi? (tanımıyorum adamı ilk defa girdiğinde gördüm)

Merhaba,
Ben dün hesap satın almıştım CS:GO oynama şansım olmamıştı fakat bugün girdiğim ilk topluluk serveri bomboş bir topluluk sunucusuydu bir tane adam geldi girdiği gibi senin Steam hesabın çalıntı kapatılacak dedi sizce nereden çıkardı böyle bir şeyi ve kapatılabilir mi? (tanımıyorum adamı ilk defa girdiğinde gördüm)

Yürüsün gitsin oradan. Sen sunucudan çık diye demiş.

Merhaba,

Hala bu numaraları yiyen var mı ya?

satın aldığım kişi bot atabilir falan diyor ve hesap 2004 ' te açılmış hiç csgo girilmemiş o yüzden mi dedi bilemiyorum

Geri
Yukarı