Tanımadığım birine telefon numarasını vermek

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün üniversitedeydim. Tek başıma otururken yanıma bir kişi geldi ve bir şey sordu. Ben cevapladım. Daha sonra biraz muhabbet ettik ve "arkadaş olalım mı?" Dedi ve numaramı istedi. O anlık gaflete düşüp numaramı verdim. Bölümlerimiz farklı, normalde tanımıyorum. Sizce sıkıntı olur mu? Numaramı değiştirmeli miyim? Çocuk öyle kötü birine de benzemiyordu ama işte ne yaparsın, ilk defa gördüm. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Bugün üniversitedeydim. Tek başıma otururken yanıma bir kişi geldi ve bir şey sordu. Ben cevapladım. Daha sonra biraz muhabbet ettik ve "arkadaş olalım mı?" Dedi ve numaramı istedi. O anlık gaflete düşüp numaramı verdim. Bölümlerimiz farklı, normalde tanımıyorum. Sizce sıkıntı olur mu? Numaramı değiştirmeli miyim? Çocuk öyle kötü birine de benzemiyordu ama işte ne yaparsın, ilk defa gördüm. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir şey olmaz.

Telefon numaranı verecek kadar cesaretin varsa aradığında da açacak kadar cesaretin olursa hiçbir sıkıntı olmaz.

Uyarımızı yapalım..

Dosya Ekleri

• 5deb9fa8c9de3d0cd8637104.jpg
    5deb9fa8c9de3d0cd8637104.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 210
Üniversite ortamında sosyalleşmek ve bol bol arkadaş edinmek güzeldir. Asosyal takıldıktan sonra bu güzel yılların hiçbir anlamı kalmaz. Akışına bırakın ararsa açın, muhabbet edin ve kafeye falan gidin. Baktın kafa dengi biri o zaman sorun yok. Baktın sarmadı seni biraz arayı soğuk tutup aramazsan o da anlayacaktır zaten.

Arkadaş cesaretini toplayıp yanına gelmiş ve tanışmak istediğini belirtmiş. Bence çok kasma ve akışına bırak. Muhabbeti hoşuna giderse konuşmaya devam edersin, rahatsız ederse engellersin.

Ülkenin geldiği duruma bak arkadaş, sonra niye herkes asosyal diyorlar. Cikmeyecek ya seni korkma hocam ama başlangıçta tavrını koy. Yani baskın ol, sonrası samimiyetle çözülecek şeyler

Geri
Yukarı