Tanımadığım kişilerin bana hakaret etmesi

Türkiye'yi çok büyütüyorsunuz gözünüzde, şu an bu tür yargıları kırmak imkansız. Neden imkansız olduğunu söylerim de konuyu siyasete tekrar çekmek istemiyorum bilen biliyor zaten. Kulak asmayın hocam.

Hocam ülkenin yarısı dinine bağlı insanlardan oluşur. LGBT dinimizce yasaklanan bir şeydir. Öyle diyen insanları takmayın. Herkese saygı duymak lazım.

Yalnızca görünümde değil, yürüyüşte, jestlerde vb insan zihninde bir tür tarayıcı var diyebiliriz, içgüdüsel olarak anlıyorlar. Yani sizin elde boynuz sırtta kanat gezmenize gerek yok maalesef hakarete uğramak için. Hem siz hiçbir şey yapmasanız bile bağlı bulunduğunuz sosyal grup ister istemez toplumun çoğunda nosferatu görmüş etkisi yaratacaktır.
Size de buna karşı en samimi tavsiyem, fiziksel ve psikolojik anlamda daha güçlü olmaya çabalamanızdır. Toplumun kırdığı pek çok şeyin yarattığı hasarı, kendi fiziksel hayatınızı düzenleyerek daha az hale getirebilirsiniz.
Sağlıklı beslenmeye başlar ve ister istemez bir savunma sporuna giderseniz bu tip şeylere daha az maruz kalacağınızı düşünüyorum, zira büyük ihtimalle av gibi/saldırılan olarak hissetme duygunuzu bir nebze güven duygusu ile sarabilirsiniz. Ve spordaki dopaminin verdiği hislerle size karşı verbal saldırıda bulunan kişilere karşı daha sert çıkarak bunların zaman içinde tekrarlanma sıklığını düşürürsünüz diye umuyorum.
Kaldı ki her düşük yaratık için üzülecek olsaydık, her yaptığımız şey için özür dileyecek olsaydık bu Dünya'nın sonu gelmezdi, sizin varlığınızı Hindistan'da dana eti yenmesine gösterilen bir tepki düşünün lütfen. Sorun sizde değil, kültürel yapının bağnaz ve gereksiz spritüel evrilen inançlarının sorunu, sorun et yemek ya da trans olmak değil, yanlış yerde yanlış eylemle var olmak.
O yüzden mümkün olduğu kadar gücünüzü toplamaya, bir veya birkaç dost bulmaya, hiç yoktan sorumluluğunu alabileceğiniz bir şeylere bakmanızı tavsiye ederim ki yaşama bağlılığınızı sarsmasın bu mağara yaratıkları.
Kendinize lütfen çok dikkat edin, umarım bu tip olayları tekrar yaşamazsınız.

Teşekkür ederim cevabınız için. 11 yaşımda dövüş sporuna (kung fu) başlamıştım ve 4 yıl azimle devam etmiştim. Sonra başka bir şehirde kick box'a 3 yıl devam ettim. Şimdilerde en önemli sorunum aşırı zayıf olmam. 1.81 boy 55.40 kiloyum. Karakter olarak asla yumuşak karakterli biri değilim, sadece annem ve babamla şakalaşırım o da bazen. Yürüyüşüm kadın gibi değil.

Birkaç yıldır aşırı zayıfım ve hiçbir doktor sebebini bilemedi. Öyle ki bu konuda denek olabilirim.
Son gittiğim doktor bağırsaklarda kurt, parazit vb olabileceğinden şüphelenip (mikroskopta görünmeyebilirmiş) bir ilaç verdi şimdilik onu deniyorum. Çölyak hastalığından şüphelenmiştik, değilmiş, o da elendi.

Şu fotoğrafta 17 yaşındayım ve hiç hormon veya antiandrojen hapı almamış olduğum halim:

Dosya Ekleri

• 0 - Kopya.jpg
    0 - Kopya.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevabınız için. 11 yaşımda dövüş sporuna (kung fu) başlamıştım ve 4 yıl azimle devam etmiştim. Sonra başka bir şehirde kick box'a 3 yıl devam ettim. Şimdilerde en önemli sorunum aşırı zayıf olmam. 1.81 boy 55.40 kiloyum. Karakter olarak asla yumuşak karakterli biri değilim, sadece annem ve babamla şakalaşırım o da bazen. Yürüyüşüm kadın gibi değil.

Birkaç yıldır aşırı zayıfım ve hiçbir doktor sebebini bilemedi. Öyle ki bu konuda denek olabilirim.
Son gittiğim doktor bağırsaklarda kurt, parazit vb olabileceğinden şüphelenip (mikroskopta görünmeyebilirmiş) bir ilaç verdi şimdilik onu deniyorum. Çölyak hastalığından şüphelenmiştik, değilmiş, o da elendi.

Şu fotoğrafta 17 yaşındayım ve hiç hormon veya antiandrojen hapı almamış olduğum halim:
Yeteri kadar güneş ışığı ve besin almayan kimselerde psikolojik yıpranma daha kolay olur, şu halde ve şartlarda etrafınızdaki "parazitleri" temizleme ihtimaliniz olmadığına göre de bence en iyi iş kendinize yatırım yapmanız olabilir.
Hatta bu laf atmalar veya sözlü saldırılar için endişelenmektense daha mühim olarak bedeninizin toparlanması için çalışmanızı içtenlikle öneririm. Zira gerçekten stresli bir grup içinde yaşıyorsunuz ve stresli grupların üyeleri genellikle karakterlerinden ziyade bağlı bulundukları yere göre yargılanırlar ve çoğu zaman her ortama dezavantajlı olarak başlarlar.
Bu yüzden de psikolojileri de normal/saldırıya uğramayan insanlara göre çok daha kırılgan olur, mental sağlığınızın iyiliği için önce fiziksel sorunlarınıza ağırlık vermenizi tavsiye ederim. En azından empati yapıp kendimi sizin yerinize koyduğumda yapılması gereken işlerde ivedi konumda görüyorum bunu.
Fiziksel olarak daha iyi oldukça umarım ki ruhen de daha iyi hale geleceksiniz.
Buraya denemenizi umduğum bir link bırakıyorum ve umarım daha sağlıklı ve daha iyi halinizle geleceğinizde bir daha böyle bir şeyle karşılaştığınızda daha hazır ve daha az reaktif olursunuz. Saygılarımla.

Geri
Yukarı