Tanıtım Videosu Yayınlandıktan Sonra Haber Alınamayan Anime Filmi: Chronicle

efedesu

Megapat
Yer
地獄
Daha fazla  
Bir Instagram postunda görmüş olduğum anime gönderisi ilgimi çekti ve araştırmaya koyuldum. Bir kaç dakika sonra YouTube'da bir tanıtım videosunu buldum fakat videoyu yayınlayan kişi Endonezyalı olduğu için tüm yorumlar da Endonezce. Filmi bir arkadaşıma (weeabo) rica ettim ve az çok çevirdi fakat yeterli değil. Sanırım film günlük yaşantısından bıkmış bir kız üzerinden ilerliyor ve ona benzeyen bir çocuk ile tanışmasını anlatıyor. En azından şu anlık tahminlerimiz bu yönde. Videonun sonunda yapımcı şirket olarak A-1 Pictures'ı görünce biraz heyecanlandım çünkü A-1 müthiş çizimlere sahip ve potansiyeli olan hikayeleri direkt piyasaya sürüyor. 06.21 yazısı ise 2021'de çıkacağına işaret olabilir fakat şu anda bunlar hala tahmin. Eğer tanıtım filmini izlemek isterseniz linki aşağıda. Acaba bu video hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben fan yapımı bir video olduğunu düşünüyorum çünkü onca hafta geçmesine rağmen A-1 Pictures Stüdyosundan hala bir açıklama yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı