Tanju Özcan'a '1 yıl partiden geçici çıkarma cezası' verildi

Akıl tutulması mı yaşıyorsunuz? Tanju Özcan nasıl kaliteli ya? Şaka mı bu?

1 saat bu arkadaşın yorumu hakkında yazı yazdım sildim. Hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum ama tanju özcana da kaliteli demezsin. Sokak ağzıyla siyaset yapanların taraftarları çok olurmuş vesselam. Biri gece ansızın gelirim diyor. Diğeri mancınık diyor. Diğeri önüne geleni tehdit ediyor. K. K da 2. koltuk sevdalısı.

Bir tek memleket partisi gelecek vaatlariyle, projeleriyle ve bilimsel hukiki olarak geldi ama bu sözü söylemek suçmu bilmiyorum ama o adamda potansiyel diktatörlük seziyorum ve bu beni korkutuyor. Hele memleket ve zafer partisi tam diktatörlük hissiyatı yaratıyor.

CHP yönetiminden herkes sıkıldı. Ama o da 2. koltuk sevdalısı. Birisi çıkıp halkımız tamam dediğinde bırakıcaz dedi tamam dedik tık yok. Bu K.K ne zaman bırakacak çok merak ediyorum.

1 saat bu arkadaşın yorumu hakkında yazı yazdım sildim. Hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum ama tanju özcana da kaliteli demezsin. Sokak ağzıyla siyaset yapanların taraftarları çok olurmuş vesselam. Biri gece ansızın gelirim diyor. Diğeri mancınık diyor. Diğeri önüne geleni tehdit ediyor. K. K da 2. koltuk sevdalısı.

Aslında çok mu abartiyoruz böyle siyasetçileri eleştirirken?
Hani derler ya insanlar hak ettikleri gibi yönetilirler. Sokağa bakınca bu siyasilere paralel bir popülasyon görüyorum. Asarım, keserim, bel altı espiriler, trafikte kavga gürültü...

Çok ilginç bir siyasi iklime sahibiz. Çıkar yollar bile tıkanmış gibi, bizleri hep aynı kisilere muhtaç gibi gösteriyorlar.

Değişim siyasilerden değil, tabandan başlamalı diyorum vesselam.

Aslında çok mu abartiyoruz böyle siyasetçileri eleştirirken?
Hani derler ya insanlar hak ettikleri gibi yönetilirler. Sokağa bakınca bu siyasilere paralel bir popülasyon görüyorum. Asarım, keserim, bel altı espiriler, trafikte kavga gürültü...

Çok ilginç bir siyasi iklime sahibiz. Çıkar yollar bile tıkanmış gibi, bizleri hep aynı kisilere muhtaç gibi gösteriyorlar.

Hocam maalesef halk böyle, siyasilerin elit, aklı başında, bilimsel, makalelerle ve hukuk ile konuşan birileri olması lazım. Bu adamlar üniversite okumuş bu işi yapıyorlar.

Her siyasi de bir sokak ağzı var. Yok onu yaparım, yok onu keserim ya hayırdır biz zaten hukuksuzluktan bıkmışız kitabına göre iş yapmanızı istiyoruz.

Değişim siyasilerden değil, tabandan başlamalı diyorum vesselam.

Tabanın eğitimi şimdi ki gençlere yapılmalı 20 yaş üstü paketlendi artık. Kurtulursa gençler ile gelecek kurtulur. O da mantıklı bir hükümet ile.

İngiltere'de şu ana kadar şen şakrak sürdürüyordu prens geldi şenlik bitti. Bizde şenlik hiç olmuyor gibi.

2023'ü ampül kazanırsa bilin ki KK A**'nin adamıdır.

Seçime gerek yok ki yıllardır A**'ye karşı seçim kaybedip hâlâ o koltukta oturuyor. Belli duruyor.

Geri
Yukarı