Tanju Özcan'ı haklı buluyor musunuz?

Bunun insanlığı kalmadı.
Bu mülteciler ölü ya da diri bu ülkeden gitmeli.
Bütun konularda sen varsın sen ırkcısın.bu attıgın mesajla miileti resmen dısarıda surıyeli avına teşfik ediyorsun yönlendiriyorsun.bu technnopat adminleri nerede bu nasıl bir rahatlık.bu arkadaş provokatör.butun yaptıgı butun actıgı butun yazdıgı yorumlar hep milleti galyana getirmek devletine isyan ettirmek.Bu ne rahatlık yav.İnşallah biri buna dur der.

Bütun konularda sen varsın sen ırkcısın.bu attıgın mesajla miileti resmen dısarıda surıyeli avına teşfik ediyorsun yönlendiriyorsun.bu technnopat adminleri nerede bu nasıl bir rahatlık.bu arkadaş provokatör.butun yaptıgı butun actıgı butun yazdıgı yorumlar hep milleti galyana getirmek devletine isyan ettirmek.Bu ne rahatlık yav.İnşallah biri buna dur der.
Abi sen şakamısın ?

Lafı gelişi söylenmiş bir kelime.
Müslümanım ben. Sadece bunun ciddi bir konu olduğunu anlatmak için söylenmiş bir söz korkma ben tüm insanlığı severim.
Özrün kabahitinden beter.cevrende bir polıs varsa ona sor hele.ben böyle bir mesajı üstelik sosyal medyaya foruma attım de.Sana ne cevap verecek.Lafa bak ya öylesine dedi.Birileri yazdıgından gaza gelip sokaga cıksa öylesıne dedımmı diyeceksin.Bu ne rahatlık

Özrün kabahitinden beter.cevrende bir polıs varsa ona sor hele.ben böyle bir mesajı üstelik sosyal medyaya foruma attım de.Sana ne cevap verecek.Lafa bak ya öylesine dedi.Birileri yazdıgından gaza gelip sokaga cıksa öylesıne dedımmı diyeceksin.Bu ne rahatlık
Offf ne konuştun ya. Tamam yazdıklarımı siliyorum albay.

Reis mülteci kardeşlerini o kadar seviyorsan al evine 3 - 5 tanesini, bazılarının yatacak yeri bile yok, yazıktır insanlara. Evine aldıkların sabaha kadar canlı bırakırlar mı seni, bilemem. Ayrıca şu yazını da düzelt, okudukça kör oluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı