Tank palet fabrikasının özelleştirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lütfen yanlış bilgi vermeyin burada. Bu özelleştirme değildir. Cumhurbaşkanı açıkladı. Aynen şöyle demişti:
''Burada yapılan iş, özelleştirme de değildir. Özelleştirme farklı bir şey. İşletme hakkının belli şartlar, belli süreler, belli kısıtlamalar dahilinde BMC'ye devredilmesidir. Olay budur.''

Aradaki fark nedir acaba? Bizimle kafa buluyorlar galiba.

Her neyse satılmadık bir şey kalması beni daha çok şaşırttı. Cidden ülkede ne var ne yok sattılar ya. Cidden üzücü bir durum fakat yine olduğu gibi kimsenin umurunda değil. Devam böyle. Biraz araştırsınlar. Kıyıda köşede satılmamış bir şey kalmış olabilir.
Hayır özelleştirilecek. Cumhurbaşkanının kendi imzası olan kararname resmi gazetede yayınlandı ve o kararnamede özelleştirileceği yazıyor. Erdoğan kendisiyle çelişiyor.

Lütfen yanlış bilgi vermeyin burada. Bu özelleştirme değildir. Cumhurbaşkanı açıkladı. Aynen şöyle demişti:
''Burada yapılan iş, özelleştirme de değildir. Özelleştirme farklı bir şey. İşletme hakkının belli şartlar, belli süreler, belli kısıtlamalar dahilinde BMC'ye devredilmesidir. Olay budur.''

Aradaki fark nedir acaba? Bizimle kafa buluyorlar galiba. Bu biraz da zam değil güncelleme demeleri gibi.

Her neyse satılmadık bir şey kalması beni daha çok şaşırttı. Cidden ülkede ne var ne yok sattılar ya. Cidden üzücü bir durum fakat yine olduğu gibi kimsenin umurunda değil. Devam böyle. Biraz araştırsınlar. Kıyıda köşede satılmamış bir şey kalmış olabilir.
BMC bugün reise özel otobüs hediye etti.

367250

BMC bugün reise özel otobüs hediye etti.
Bayram değil seyran değil neden hediye etti? :D

Cidden trajikomik bir ülkede yaşıyoruz.

Hayır özelleştirilecek. Cumhurbaşkanının kendi imzası olan kararname resmi gazetede yayınlandı ve o kararnamede özelleştirileceği yazıyor. Erdoğan kendisiyle çelişiyor.
Biliyorum. Zaten orada milletin kandırmalarını söyledim. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı