Tanklı Yazıcı Önerisi - Epson mu? Canon mu?

Hangi Yazıcı?

• Canon Pixma G4400

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4

SebinLi028

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Herkese merhaba, bir iş yerine yazıcı almayı düşünüyorum ama Epson L565, Epson L655 ve Canon Pixma G4400 bunların arasından Epson L565 almaya karar verdim. Sizce nasıl bir seçim? Önerebileceğiniz tanklı yazıcı modeli var mı?

Dosya Ekleri

• canonpixmag4400.jpg
    canonpixmag4400.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 238
  • epson l565.jpg
    epson l565.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 183
  • epson l655.jpg
    epson l655.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 215
Merhaba, Epson L565 yazıcı sahibiyim. Yazıcın olağan dışı bir kullanım olmadığı halde bozuldu. Bu mesajı yazmak için 3 yıl geçikmiş olabilirim gerçi geçen seneden beri bu yazıcıya sahibim.

Eğer bu ankete bakıp karar verecek o 3. arkadaşım aklında Epson L565 almak varsa, şunu bilmen gerekiyor. L565 kullanmadığın halde kendi bozulucak.

Merhaba, Epson L565 yazıcı sahibiyim. Yazıcın olağan dışı bir kullanım olmadığı halde bozuldu. Bu mesajı yazmak için 3 yıl geçikmiş olabilirim gerçi geçen seneden beri bu yazıcıya sahibim.

Eğer bu ankete bakıp karar verecek o 3. arkadaşım aklında Epson L565 almak varsa, şunu bilmen gerekiyor. L565 kullanmadığın halde kendi bozulucak.

Bozulmaz sen kafa temizliği yapmasan tabii kafa tıkanıp bozulur 3 senedir Epson kulanıyorum bir kere bile hatasını görmedim. Kafa temizliği yapmasanız öyle olur işte. O yüzden böyle şehir efsanelerini gözden çıkarın artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı