Tannenberg oyununda Osmanlı neden yok?

Raptor_Z

Decapat
Merhabalar, Tannenberg oyununu bilirsiniz. Verdun daha çok beğendim hatta. Ancak bana tuhaf gelen bir şey var. Şimdi bu oyun doğu cephesinde oyunda galiçya, Romanya, Ukrayna doğru prusya Polonya baltık gibi cehpeler var. Bildiğim kadarıyla 1. Dünya savaşında osmanlı Romanya ve galiçya cephesine asker gönderdi Oyunda bulgar ordusu var Rus'lar var rumen ordusu var Avusturya var, Rusya, Almanya var fakat osmanlı yok. Tuhaf değil mi? Allah'tan Türkçe dil desteği var.

Merhabalar, Tannenberg oyununu bilirsiniz. Verdun daha çok beğendim hatta. Ancak bana tuhaf gelen bir şey var. Şimdi bu oyun doğu cephesinde oyunda galiçya, Romanya, Ukrayna doğru prusya Polonya baltık gibi cehpeler var. Bildiğim kadarıyla 1. Dünya savaşında osmanlı Romanya ve galiçya cephesine asker gönderdi Oyunda bulgar ordusu var Rus'lar var rumen ordusu var Avusturya var, Rusya, Almanya var fakat osmanlı yok. Tuhaf değil mi? Allah'tan Türkçe dil desteği var.
Üstteki arkadaş anlatmış kısaca ben de bahsedeyim. Belirli cepheleri anlatan oyunlar Tannenberg ve diğer kardeşi. Ayrıca gerçekçilik için minimal tutulduğunu düşünüyorum. O yüzden yok açıkçası Osmanlı. Gidip "Süveyş" veya "Gallipolli" diye bir oyun çıkarırlarsa o zaman gerçekçi bir deneyim yaşarız. Türk kitlesi biraz az ayrıca oyunun. Birde biraz bilgileri varsa Squad gibi bir şaheseri mahvedeceklerini düşünmediğimden gelmez öyle bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı