Tansiyon ölçen uygun akıllı saat önerisi

Huawei watch fit 2 alın kareli alacaksanız. Tercihim ve kızları etkileyen daire olan saatlardir. Huawei watch gt 3 almaya çalışın taş gibi saat, o bütçe yoksa GT 2 alın. Müzik dahi açıyo saat bide beyaz ve metalik renkleri eritiyo kızları.

Huawei Watch fit 2 alın kareli alacaksanız. Tercihim ve kızları etkileyen daire olan saatlardir. Huawei Watch GT 3 almaya çalışın taş gibi saat, o bütçe yoksa GT 2 alın. Müzik dahi açıyor saat bir de beyaz ve metalik renkleri eritiyor kızları.

Abi vallahi 50 yaşında amcam için alacağım 😀 teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için.

Huawei Watch fit 2 alın kareli alacaksanız. Tercihim ve kızları etkileyen daire olan saatlardir. Huawei Watch GT 3 almaya çalışın taş gibi saat, o bütçe yoksa GT 2 alın. Müzik dahi açıyor saat bir de beyaz ve metalik renkleri eritiyor kızları.

Huawei Watch fit 2'yi araştırıyordum. Tansiyon ölçüyor eminiz değil mi? Tercih edeceğiz. Teşekkür ediyorum.

Abi vallahi 50 yaşında amcam için alacağım 😀 teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için.

Huawei Watch fit 2'yi araştırıyordum. Tansiyon ölçüyor eminiz değil mi? Tercih edeceğiz. Teşekkür ediyorum.
Tansiyon ölçer büyük ihtimal. İnternette net birşey bulamadım. Siz alın eğer yoksa iade edersiniz.
Fit serisi %80 ölçer ama hiç kullanmadım fit 2yi net emin değilim.

Tansiyon ölçer büyük ihtimal. İnternette net bir şey bulamadım. Siz alın eğer yoksa iade edersiniz.
Fit serisi %80 ölçer ama hiç kullanmadım fit 2'yi net emin değilim.

Tamamdır teşekkür ederim. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Tansiyon ölçer büyük ihtimal. İnternette net bir şey bulamadım. Siz alın eğer yoksa iade edersiniz.
Fit serisi %80 ölçer ama hiç kullanmadım fit 2'yi net emin değilim.

Kandaki oksijen ve nabızı ölçüyor. Tansiyon ölçümüne rastlamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı