TaoTronics SoundLiberty 53 Pro bilgisayara bağlanmıyor

aureum26

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önceden TaoTronics SoundLiberty 53 kullanıyordum ve bilgisayarımda (HP Pavilion Gaming 15-EC0xxx) sorunsuz çalışıyordu. Dün TaoTronics SoundLiberty 53 Pro satın aldım. Bağlanmaya çalıştığımda Bluetooth cihazları listesinde çıkıyor fakat bağlanmak için tıkladığımda 1 dakika kadar bekletip "cihazdan hiçbir yanıt alamadık. Tekrar bağlanmayı deneyin" mesajını veriyor. Telefonumda (iPhone 8) sorunsuz çalışıyor. Türkiye satıcısına ve TaoTronics'in kendisine de mail attım ama "fabrika ayarlarına döndürüp tekrar bağlamayı deneyin" dışında bir cevap vermiyorlar, o da işe yaramıyor. Bilgisayarım JBL T450BT kulaklığım ile sorunsuz çalışıyor yani sorun bilgisayarda değil. Ayrıca cevap maillerinde kulaklıklar otomatik eşleşecek ve bir kulaklığın LED'i mavi, diğer kulaklığın LED'i mavi-beyaz dönüşümlü yanacak" diyor ama bende iki LED de mavi-beyaz yanıyor.
Şimdiye kadar.
1-) Bluetooth driverımın sürümünü 4.0 ve 4.2ye düşürmeyi (Realtek 5.0 şu an)
2-) Windows'u güncellemeyi (Windows 10 Pro son sürüm)
3-)Bluetooth ayarlarından "cihazların bilgisayarı bulmasına izin ver" seçeneğini açmayı.
4-)bilgisayarı yeniden başlatmayı.
5-)kulaklığı fabrika ayarlarına defalarca döndürüp bu yazdıklarımı yapmayı denedim ama hiçbiri sorunumu çözemedi.
Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı