TaoTronics SoundLiberty 53 Pro Bluetooth Kulaklık bilgisayara bağlanmıyor

Selamlar. Birkaç gün önce internet üzerinden TaoTronics SoundLiberty 53 Pro kulaklık aldım. Kulaklıktan memnunum. Ancak ne yaptıysam kendi bilgisayarımla eşleştiremiyorum. Telefonumla sorunsuz eşleştirdim, başka bir telefonla da eşleştirdim, başka bilgisayarla da eşleştirdim, hiçbir sorun çıkmadı. Ama kendi bilgisayarımda kulaklığı seçtiğimde resimdeki gibi bağlanıyor yazıyor ve öyle kalıyor. Uzun süre bekleyince "bağlanamadı. Tekrar deneyin" yazıyor.

-Bilgisayarın ve kulaklığın Bluetooth sürümü: 5.0
-Kulaklığı sıfırladım.
-Kulaklığı bağlamaya çalışırken kulaklık başka bir cihaza bağlı değil.
-Bilgisayarın sürücüleri güncel.
-Windows 10 güncel.

Bilgisayarım: MSI GE75 Raider 9SE.

50 çeşit şey denedim olmadı bu ürünü aldım PC'ye taktım çalıştı çalışmazsa CD'den kurun. Ben öyle yaptım aslında önce ama kurulum başlangıcından başka bir şey de görmedim kurdumu kurmadımı bilmiyorum ama kulaklık sorunsuz çalışıyor.

Monster v25.1 notebook intel ax201 bluetooth kartı için versiyon 21.60.0.4 driver ile pair oldu. Birilerinin işine umuduyla paylaşıyorum.

Bu sayfa google gözüktüğü için bulduğum çözümü paylaşıyorum.
Desteklenen bluetooth kartımın en eski sürümünü kullanınca bağlandı. AX-200 model için ilk desteklenen driver sürümü 21.00.0.4 olduğundan dolayı bu sürümü kurduğumda bağlanabildim.
Edit: 21.60.0 sürümünden sonraki sürücülerde bağlanamadım. En güncel 21.60.0 sürümüdür.
------------------------------------
21.2X.XX, 21.4X.XX ve 21.6X.XX sürümlerini test ettim bağlanamadım.
Burdan sürüm geçmişini kontrol edebilirsiniz;

Driveri burdan indirmiştim;

Bu site daha iyi gözüküyor, buradan da bakılabilir;

Son düzenleme:
Bende de bu versiyon sayesinde çalıştı. Lenovo 14IIL05 model laptop, intel chipset

Lenova Thinkpad laptopta;

Download ASUS VivoBook 17 K712FAC Intel Bluetooth Driver 21.40.1.1 for Windows 10 64 bit

linkteki driveri indirdikten sonra
yüklü blueetoth driveri kaldırıp, sürücüyü güncelleştir deyip disketi var dedikten sonra dizin olarak bu yazılımdaki JFP klasöründeki ibtusb yazan dosyayı seçtim anında bağlandı.
Bende de bu versiyon sayesinde çalıştı. Lenovo 14IIL05 model laptop, intel chipset
Lenova Thinkpad laptopta;

Download ASUS VivoBook 17 K712FAC Intel Bluetooth Driver 21.40.1.1 for Windows 10 64 bit

linkteki driveri indirdikten sonra
yüklü blueetoth driveri kaldırıp, sürücüyü güncelleştir deyip disketi var dedikten sonra dizin olarak bu yazılımdaki JFP klasöründeki ibtusb yazan dosyayı seçtim anında bağlandı. Çok teşekkür ederim

Bu sayfa Google gözüktüğü için bulduğum çözümü paylaşıyorum.
Desteklenen Bluetooth kartımın en eski sürümünü kullanınca bağlandı. AX-200 model için ilk desteklenen driver sürümü 21.00.0.4 olduğundan dolayı bu sürümü kurduğumda bağlanabildim.
Edit: 21.60.0 sürümünden sonraki sürücülerde bağlanamadım. En güncel 21.60.0 sürü müdür?
------------------------------------
21.2X. XX, 21.4X. XX ve 21.6X. XX sürümlerini test ettim bağlanamadım.
Buradan sürüm geçmişini kontrol edebilirsiniz;

Driveri buradan indirmiştim;

Bu site daha iyi gözüküyor, buradan da bakılabilir;

Kesin olarak çözümü bu arkadaşlar teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar. Ben de yakın zamanda taotronics soundliberty 53 pro aldım. Telefon ile kolayca bağlanmama rağmen bilgisayar ile bağlanamadım. Benim PC'de intel'in bluetotth'u var. Bir arkadaşın dediği gibi eski driverını bulup yükledim ve bağlandı.Bu arada birkaç kez bağlanamadım PC'yi kapatıp açtım ve bağlandı. Kullandığım driver sürümü 21.40.1.1 dir sorunsuz çalışıyor. Nasıl yükleneceği üstteki mesajlarda var bulabilirsiniz .İndirme linki:Download ASUS VivoBook 17 K712FAC Intel Bluetooth Driver 21.40.1.1 for Windows 10 64 bit
Çözemeyen INTEL bluteoothlar bunu denesin kesin çözüm.

Geri
Yukarı