TaoTronics Soundsurge 85 ezik ped

345291

Hectopat
Fotoğrafta görüldüğü üzere pedinde eziklik rahatlıkla görülmektedir. Taşıma kaynaklı falan da değil sol kulaklığa dokunduğumda hava boşluğu yok ve ped gayet düzgün. Sağ kulak pedinin içinde ise belli bir şekilde boşluk var. Şeklide geri düzelmiyor. Bu yüzden kulağıma baskı oluyor. İade için başvursam kabul ederler mi? Ya da teknik servise göndersem? Farklı yerden aldığımda da aynı şekilde idi sağ kulak pedi. Enes Özen adlı kanaldan incelemesine baktığımda da onda da aynı şekilde. Genel bir sorun yani. Değişim yaparlar mı? Elimde kutudan çıktığında böyle olduğuna dair kanıt var.

Dosya Ekleri

• Taotronics (4).jpeg
    Taotronics (4).jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 280
  • Taotronics (1).jpeg
    Taotronics (1).jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 311
  • Taotronics (3).jpeg
    Taotronics (3).jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 225
  • Taotronics (2).jpeg
    Taotronics (2).jpeg
    155,9 KB · Görüntüleme: 244
Fotoğrafta görüldüğü üzere pedinde eziklik rahatlıkla görülmektedir. Taşıma kaynaklı falan da değil sol kulaklığa dokunduğumda hava boşluğu yok ve ped gayet düzgün. Sağ kulak pedinin içinde ise belli bir şekilde boşluk var. Şeklide geri düzelmiyor. Bu yüzden kulağıma baskı oluyor. İade için başvursam kabul ederler mi? Ya da teknik servise göndersem? Farklı yerden aldığımda da aynı şekilde idi sağ kulak pedi. Enes Özen adlı kanaldan incelemesine baktığımda da onda da aynı şekilde. Genel bir sorun yani. Değişim yaparlar mı? Elimde kutudan çıktığında böyle olduğuna dair kanıt var.
Açıklayıcı bir metin ile iadeye gönderebilirsiniz. Değişim değil, iade. Kronik bir problem varsa değiştikten sonraki üründe de aynısı olabilir.
Kabul edilecektir.

Açıklayıcı bir metin ile iadeye gönderebilirsiniz. Değişim değil, iade. Kronik bir problem varsa değiştikten sonraki üründe de aynısı olabilir.
Kabul edilecektir.
Peki bu bütçede ne önerirsiniz? Anker Q10 maalesef ergonomisi çok kötü hemen kafam ağrıyor. Yani sağ kulak pedinin ezikliği çok rahatsız etmiyor fakat gözüme çarpıyor.

Kulaklığın dip ses sorunu var mı? Ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum ancak bu sorun kronikse almaktan vazgeçebilirim.

Kulaklığın dip ses sorunu var mı? Ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum ancak bu sorun kronikse almaktan vazgeçebilirim.
Hayır yok. Yani bende yok. ANC açarsan bir boğukluk var onu söyleyeyim. Yani ANC açıkken ben beynime basınç hissediyorum. Ben 380 TL'ye aldım bence fiyatına göre iyi. ANC açarsan bass'lar bayağı artıyor. Ben rock dinlediğim için genelde ANC'siz kullanıyorum. Yani rap dinleyeceksen ANC açman gerekebilir. Ben rock dinlediğim için açmıyorum. ANC açık değilken basslar kötü.

Kulaklığı ben de aldım ve ne yazık ki bende de aynı sorun var. Üstelik iki pedde de var. Sadece görüntüsü rahatsız ediyor. Siz kulaklığı iade ettiniz mi?

Kulaklığı ben de aldım ve ne yazık ki bende de aynı sorun var. Üstelik iki pedde de var. Sadece görüntüsü rahatsız ediyor. Siz kulaklığı iade ettiniz mi?
Etmedim.
Siz iade yada teknik servis için gönderdiniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı