TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Soundcore Life Q10

TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Soundcore Life Q10

• TaoTronics SoundSurge 85

• Anker Soundcore Life Q10

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Ali_3

Centipat
Daha fazla  
İkisinden birini almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taotroniks kullanmadım acak anker life q10'u bir seneyi aşkındır kullanıyorum. Batarya ömrü gerçekten vaat ettikleri kadar var. Ses kalitesi çok iyi. Pasif ses izolasyonu da hayli başarılı. Alırsanız üzmez.

Anker'i aktif olarak kullanıyorum. Ses kalitesi bence iyi. Müzik ve film izleyebiliyorum rahatlıkla. Sesin biraz boğuk olduğunu söylemem gerek yani bas konusunda tize göre bir tık daha iyi sanırım en azından bana öyle geldi. Dip ses maalesef aşırı fazla ve durmak bilmiyor. Bir başladı mı durması için en azından 10 saniye geçmesi gerekiyor ve duymamanız imkansız. Ses izolasyonu konusunda başarılı hiçbir şey dinlemiyorken bile dışarıyı duymam zorlaşıyor ayrıca dışarıya ses geçirmeme konusunda da başarılı diyebilirim eğer ses seviyesi çok yukarıda değilse. Akakçe'den baktım en ucuz 500 TL'ymiş ve bence kesinlikle bu fiyatı hak etmiyor. Dip ses belli bir yerden sonra insanı aşırı rahatsız ediyor bu sebeple bir şey dinlemiyorken kesinlikle çıkarılmalı. TaoTronics hakkında bir şey diyemem çünkü hiç kullanmadım.

Uzun kullanımım olmadı fakat Tao tercihim olurdu. Q10'nun basları daha iyi bence tek artı kısmı bu. Fakat Tao'nun sesi fazlasıyla yeterli. Daha kaliteli buluyorum. Bugün alacak olsam Tao alırdım. Anker'de üzmez tabii ki. İki ürün de tercih edilebilir.

TaoTronics kullanıyorum. Anker alacaktım ancak ağır ve çok kaba durduklarını söyleyenler var bu yüzden almamıştım. TaoTronics'in artısı ANC bulunması olabilir. Malzeme kalitesini bilmiyorum ancak TaoTronics plastik olduğu için kafa bant kısmı bir süre sonra çatlıyor, aklınızda bulunsun.

Anker'i aktif olarak kullanıyorum. Ses kalitesi bence iyi. Müzik ve film izleyebiliyorum rahatlıkla. Sesin biraz boğuk olduğunu söylemem gerek yani bas konusunda tize göre bir tık daha iyi sanırım en azından bana öyle geldi. Dip ses maalesef aşırı fazla ve durmak bilmiyor. Bir başladı mı durması için en azından 10 saniye geçmesi gerekiyor ve duymamanız imkansız. Ses izolasyonu konusunda başarılı hiçbir şey dinlemiyorken bile dışarıyı duymam zorlaşıyor ayrıca dışarıya ses geçirmeme konusunda da başarılı diyebilirim eğer ses seviyesi çok yukarıda değilse. Akakçe'den baktım en ucuz 500 TL'ymiş ve bence kesinlikle bu fiyatı hak etmiyor. Dip ses belli bir yerden sonra insanı aşırı rahatsız ediyor bu sebeple bir şey dinlemiyorken kesinlikle çıkarılmalı. TaoTronics hakkında bir şey diyemem çünkü hiç kullanmadım.
Bence kulaklığınızda sorun var.
1 senedir kullanıyorum, zerre dipses sorunu yaşamadım.

Dipses sorunu kişiden kişiye verdiği rahatsızlık değişir. Ben de ilk aldığımda inanılmaz rahatsızlık vermişti ancak sonradan alıştım.
Son seste dinliyorum. Ara ara otobüste şarkıyı durduğum zamanlar oluyor, hiç dip ses yaşamadım. Arkadaş öyle bir anlatmış ki, kulaklık komple dip ses veriyor gibi olmuş. O yüzden kulaklığında sorun olabilceğini düşündüm.

Son seste dinliyorum. Ara ara otobüste şarkıyı durduğum zamanlar oluyor, hiç dip ses yaşamadım. Arkadaş öyle bir anlatmış ki, kulaklık komple dip ses veriyor gibi olmuş. O yüzden kulaklığında sorun olabilceğini düşündüm.

Doğrudur o da olabilir çünkü 6 farklı kulaklığı aktif olarak kullanıyorum ve sadece bu kulaklıkta ağır dip ses sorunu var. Genellikle bir video, şarkı durduğu zaman başlıyor veya hiçbir şey dinlemiyorken sadece internette gezinirken bile bir anda bir başlıyor ve uzun süre devam ediyor.

Geri
Yukarı