TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Soundcore Life Q10

TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Soundcore Life Q10

• TaoTronics SoundSurge 85

• Anker Soundcore Life Q10

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Anker'i aktif olarak kullanıyorum. Ses kalitesi bence iyi. Müzik ve film izleyebiliyorum rahatlıkla. Sesin biraz boğuk olduğunu söylemem gerek yani bas konusunda tize göre bir tık daha iyi sanırım en azından bana öyle geldi. Dip ses maalesef aşırı fazla ve durmak bilmiyor. Bir başladı mı durması için en azından 10 saniye geçmesi gerekiyor ve duymamanız imkansız. Ses izolasyonu konusunda başarılı hiçbir şey dinlemiyorken bile dışarıyı duymam zorlaşıyor ayrıca dışarıya ses geçirmeme konusunda da başarılı diyebilirim eğer ses seviyesi çok yukarıda değilse. Akakçe'den baktım en ucuz 500 TL'ymiş ve bence kesinlikle bu fiyatı hak etmiyor. Dip ses belli bir yerden sonra insanı aşırı rahatsız ediyor bu sebeple bir şey dinlemiyorken kesinlikle çıkarılmalı. TaoTronics hakkında bir şey diyemem çünkü hiç kullanmadım.

Anker'in fiyatı şimdi 550 TL olmuş. Bu fiyatı tabii hakketmiyor. Bir yıl önce 300 TL'ymiş. Enflasyona yenildik maalesef. Hafta sonu 500 altina inerse bakıp birini alacağım. Benim TaoTronics alasim var ama bakalım.

Anker'in fiyatı şimdi 550 TL olmuş. Bu fiyatı tabii hakketmiyor. Bir yıl önce 300 TL'ymiş. Enflasyona yenildik maalesef. Hafta sonu 500 altina inerse bakıp birini alacağım. Benim TaoTronics alasim var ama bakalım.
Haketmiyor diyemeyiz hocam. Her şeyin fiyatı arttı.
O segmentte hala en iyi kulaklık, jbl'in yüzüne bakılmayacak kulaklıklarıda 500 lira bandında dolaşıyor.

Haketmiyor diyemeyiz hocam. Her şeyin fiyatı arttı.
O segmentte hala en iyi kulaklık, jbl'in yüzüne bakılmayacak kulaklıklarıda 500 lira bandında dolaşıyor.

Ben hak etmiyor derken o klasmanda hiçbir kulaklık 500 TL'yi hak etmiyor demek istedim aslında. Ekonomik şartları hesaba katmadan. Mesela bana göre hiçbir oyun da 500 TL değerinde olamaz, olmamalı ama var mı var. Enflasyona göre artış gösteriyor tabii ki ancak maalesef maaşlarımızla orantılı artmıyor.

Geri
Yukarı