TaoTronics SoundSurge 85 vs JBL T500BT

fearless48

Hectopat
Daha fazla  
JBL'den TaoTronics'e geçmeyi düşünüyorum. Ses kalitesi olarak orta seviye kullanıcıyı tatmin etsin yeter kafasındayım. Sizce JBL T500BT'den geçmeye değer mi?

Sorunuzdan bağımsız tavsiyede bulunmak isterim. Ben de kulaklık alacağım zaman TaoTronics SoundSurge 85, JBL T500BT ve Anker SoundCore Life Q10 kulaklıkları arasında kalmıştım. En az kötü yorumu bulunan ve inceleme videolarında en çok tavsiye edilen kulaklık açık ara Anker'di. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Beni rahatsız eden hiçbir özelliği bulunmuyor. Eğer daha önce duymadıysanız bir şans verip incelemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Sorunuzdan bağımsız tavsiyede bulunmak isterim. Ben de kulaklık alacağım zaman TaoTronics SoundSurge 85, JBL T500BT ve Anker SoundCore Life Q10 kulaklıkları arasında kalmıştım. En az kötü yorumu bulunan ve inceleme videolarında en çok tavsiye edilen kulaklık açık ara Anker'di. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Beni rahatsız eden hiçbir özelliği bulunmuyor. Eğer daha önce duymadıysanız bir şans verip incelemenizi kesinlikle tavsiye ederim.
Tavsiyen için teşekkürler. Tasarıma az çok önem veriyorum bence renk seçenekleri konusunda oldukça kötü bir kulaklık. Siyahı güzel fakat siyah istediğinde ekstradan fazla para demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı