Taracıyı açınca ekran kararıp duruyor

Utinax

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda garip bir sorun yaşamaya başladım. Eğer arkada herhangi bir uygulama açık ise (örneğin oyun veya başka bir uygulama) tarayıcıyı açtığım zaman ekran sürekli kararıp duruyor. Eğer tarayıcıda aşağı veya yukarı gidip gelmezsem, faremi hareket ettirmezsem kararma olmuyor fakat herhangi bir sayfada yukarı aşağı gidip geldiğim zaman veya fareyi hareket ettirip herhangi bir yere tıkladığım zaman ekran kararıp geri geliyor.

Bu bütün kararmalar neredeyse 1 saniyelik bile olmuyor fakat sürekli oluyor ve artık aşağıda başka uygulama açıkken tarayıcıyı açamıyorum. Gözüm çok ağrıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Daha önceden Chrome kullanıyordum, belki sorun ondandır dedim, Opera'ya geçtim fakat sorun yine devam ediyor.

Monitörüm: AOC G2260VWQ6.
Ekran kartım: Galax GeForce GTX1660 Super.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücünüzden dolayı, anlık ekran kararması yaşayabilme ihtimaliniz olabilir. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırdıktan sonra, tekrardan ekran kartı sürücünüzü yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Eğer tekrardan aynı sorunlar yaşanmaya devam ederse, Windows güncellemelerinizi kontrol edebilirsiniz. Bunların yanında, tarayıcınızda kullandığınız tüm eklentilerin listesini bizimle paylaşabilirsiniz.

Eklentilerin haricinde de, tarayıcı ayarlarınızda bulunan Donanın hızlandırma özelliğini geçici olarak devre dışı bırakmanızı da önerebilirim fakat daha önceki bahsettiğim yöntemleri deneyip, bildirmeniz gerekmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı