Tarayıcı önerisi

Firefox nedense pek tatlı gelmiyor arayüzü arkadaşlar ya. En son hiç hoşlanmamıştım ancak yine de bir tekrar bakayım.

Vivaldi nasıl?

Bu arada RAM durumum epey iyi. RAM feda edebilirim.
Vivaldi çok güzel. Roblox gibi tarayıcıdan girilen oyunları hep oradan giriyorum. Çok iyi. Kişiselleştirmede istediğini yap :D

Arkadaşlar benzersiz bir tarayıcı arıyorum. Benzersiz kelimesinden kastım daha çok böyle Google Chrome gibi olmayan. Opera GX de kullandım. Şu anda Brave kullanıyorum, fena değil açıkçası. Ancak yavaş kaldığını hissettiğim oluyor. kişiselleştirilebilir bir tarayıcı olması da benim açımdan önemli bir öncül. Önerilerinizi bekliyorum.

Firefox ve Vivaldi.

Vivaldi'yi incelediniz mi?
Maalesef hayır. Nasıldır acaba? Kullandınız mı?

Sonuna kadar Edge. Zaten Opera GX'ten geçince kolay alışılıyor. Yakın zamanda geçtim çok memnunum.
Edge zamanında kullandım aslında mükemmel bir tarayıcı ama artık Google Chrome yada Edge gibi aynı özellikler görmekten sıkıldım. Böyle tarayıcı deyince ayırt edici özellikler bekliyorum. Mesela Brave'de Tor bağlantısı görünce bir deneyim dedim.

Bu arada Tor ve Karanlık ağ bağlantılarında yine de Tor Browser kullanmakta yarar var.

Kişiselleştirme konusunda Brave ve Vivaldi iyi. Brave kullandım demişsiniz, Vivaldi öneririm. Ben pek beğenemedim. Pek hantal geldi.

Geri
Yukarı