Tarayıcı önerisi

Arkadaşlar Vivaldi kurdum şu an gözlemlerime göre fena değil ancak Önayarlı temalar biraz can sıkıcıydı. Şu an inceliyorum hala bir de Firefox tekrar kuracağım. Bu arada Vivaldi kesinlikle hızlı. Ancak karanlık mod'lu hali pek hoş değildi kendimce biraz kişiselleştirdim. Biraz kullanacağım bunu da.
Bu arada Brave ile ben niye Technopat'dan bildirim alamıyorum? Baya denedim ama alamıyorum bildirim buradan.
Firefox da kurdum. Firefox mükemmel olmuş. Temalar yükledim ve şu an ebediyen bunda kalacak gibi hissediyorum. Adeta bana hitap ediyor. Mükemmel bir hızı da var :). Herkese teşekkürler.

Firefox Windows’ta güzel değil bence. Ama yine de Firefox veya Edge.
Uygun temalar var. Çok güzel temalar buldum. Dilerseniz bir göz atın. Etkilendim. Space diye bir tema var. Pencerede yıldızlar kayıyor, kapatma ve sekmelerin olduğu barda. Çok güzel.

Hemde eklenti kurunca saçma yavaşlıklar oluşturmadı bilgisayarımda.

Uygun temalar var. Çok güzel temalar buldum. Dilerseniz bir göz atın. Etkilendim. Space diye bir tema var. Pencerede yıldızlar kayıyor, kapatma ve sekmelerin olduğu barda. Çok güzel.

Hemde eklenti kurunca saçma yavaşlıklar oluşturmadı bilgisayarımda.
Güzeldir. Zaten gayet iyi. Bazı saçmalıkları var ama olsun :)

Her açıdan en iyisi her zaman Google Chrome idi. Macera arıyorsanız üç kuruş yatırımla ayakta kalmaya çalışan tarayıcıları kullanabilirsiniz.
Sadelik sıktı artık hocam. Yoksa bende biliyorum. Fazla sade geldi hep. Bir de artık alışkanlıktan çıkmak istedim.

Geri
Yukarı