Tarayıcı önerisi

qrpz

Picopat
Yer
İzmir
Şu anda Opera GX kullanıyorum fakat güvenlik açığı konuşulduğundan farklı bir tarayıcıya geçmek istiyorum.
Google Chrome önermeyin aşırı RAM yiyor aklımdaki son tercih olabilir.

saul g00dman

Hectopat
Edge ya da Brave tavsiye ederim, Edge'yi uzun zamandır kullanıyorum ancak Brave'i yeni yükledim çok da memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Son düzenleme:

Computer Geek

Picopat
Opera çok güzel bir tarayıcı. Kenar çubuğunda WhatsApp, Instagram, Messenger, Twitter gibi uygulamalar mevcut. Ayrıca kendi VPN'i de mevcut. Gizli sekmesinde aktif oluyor. Fesatlığa yorulmaz umarım bunu dedim diye. 😄 İnternette erişim engelleri geldiğinde cidden işe yarıyor. Tek kötü yanı sanırım çok fazla ram kullanıyor ve bu da kimi zaman kasmalara neden oluyor.

saul g00dman

Hectopat
Opera çok güzel bir tarayıcı. Kenar çubuğunda WhatsApp, Instagram, Messenger, Twitter gibi uygulamalar mevcut. Ayrıca kendi VPN'i de mevcut. Gizli sekmesinde aktif oluyor. Fesatlığa yorulmaz umarım bunu dedim diye. 😄 İnternette erişim engelleri geldiğinde cidden işe yarıyor. Tek kötü yanı sanırım çok fazla ram kullanıyor ve bu da kimi zaman kasmalara neden oluyor.
Bu yorumun aynısını benim Tarayıcı önerisi konuma da yazmıştınız, bu arkadaşı banlayın Opera'nın yetkililerinden biri büyük ihtimalle. 😀

Yukarı