Tarayıcı önerisi

• Konuyu başlatan qrpz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 1B

qrpz

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Şu anda Opera GX kullanıyorum fakat güvenlik açığı konuşulduğundan farklı bir tarayıcıya geçmek istiyorum.
Google Chrome önermeyin aşırı RAM yiyor aklımdaki son tercih olabilir.

Brave ve Edge kullanabilirsin.

Her tarayıcı konusunda sadece bu ikisini önereceğim evet.

Hayatımda ilk kez böyle garip tarayıcılar duyuyorum. ( Google Chrome, Opera ve Edge hariç hepsi)

Opera çok güzel bir tarayıcı. Kenar çubuğunda WhatsApp, Instagram, Messenger, Twitter gibi uygulamalar mevcut. Ayrıca kendi VPN'i de mevcut. Gizli sekmesinde aktif oluyor. Fesatlığa yorulmaz umarım bunu dedim diye. 😄 İnternette erişim engelleri geldiğinde cidden işe yarıyor. Tek kötü yanı sanırım çok fazla ram kullanıyor ve bu da kimi zaman kasmalara neden oluyor.

Opera çok güzel bir tarayıcı. Kenar çubuğunda WhatsApp, Instagram, Messenger, Twitter gibi uygulamalar mevcut. Ayrıca kendi VPN'i de mevcut. Gizli sekmesinde aktif oluyor. Fesatlığa yorulmaz umarım bunu dedim diye. 😄 İnternette erişim engelleri geldiğinde cidden işe yarıyor. Tek kötü yanı sanırım çok fazla ram kullanıyor ve bu da kimi zaman kasmalara neden oluyor.
Bu yorumun aynısını benim Tarayıcı önerisi konuma da yazmıştınız, bu arkadaşı banlayın Opera'nın yetkililerinden biri büyük ihtimalle. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı