Tarayıcı önerisi

• Konuyu başlatan qrpz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 1B
Çok net Brave. Web 3.0, para kazandırma, çok ayrıntılı özelleştirme, gizlilik odaklı, Tor Browser(işe yaramıyor pek) güvenliği iyi ve AdBlock var.
Bu yorumun aynısını benim Tarayıcı önerisi konuma da yazmıştınız, bu arkadaşı banlayın Opera'nın yetkililerinden biri büyük ihtimalle. 😀

Opera çöp olmasın? Verileri para ile satan bir tarayıcı... Gerçi Google'nin çok farkı yok. O yüzden Brave + DuckDuckGo internet aleminin en iyilerinden.

Ana tarayıcı olarak Brave kullanıyorum. VPN kullanımı içinse Opera kurdum köşeye.
Brave olmasaydı Edge kullanırdım. Chrome sistemi aşırı yoruyor.

Hocam VPN için Opera'ya gerek yok uzantı yükleyin Brave'e ben öyle kullanıyorum.ZenMate başarılı.
Opera VPN’i zaten gerçek bir VPN değil, sadece proxy. ZenMate gibileri hiçbir zaman gözüme güvenli gözükmedi. Ücretsiz olarak bildiğim en güvenilir VPN ProtonVPN.

Çok net Brave. Web 3.0, para kazandırma, çok ayrıntılı özelleştirme, gizlilik odaklı, Tor Browser(işe yaramıyor pek) güvenliği iyi ve AdBlock var.

Opera çöp olmasın? Verileri para ile satan bir tarayıcı... Gerçi Google'nin çok farkı yok. O yüzden Brave + DuckDuckGo internet aleminin en iyilerinden.
Sırf şu arkadaşın yorumunu görüp Brave indirdim. Hoş ve sade bir dizaynı var. Adblock özelliğinin kullanım basitliği ve ayarları hoşuma gitti. Bir süre kullanalım bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı