Tarayıcı önerisi

ycstekno1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım? Chrome çok sıradan, Opera sorunlu ve kimse tercih etmiyor artık ayrıca bir özelliği yok, sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım? Biraz hızlı olsun arayüz iyi olsun bu kadar.

Sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım? Chrome çok sıradan, Opera sorunlu ve kimse tercih etmiyor artık ayrıca bir özelliği yok, sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım? Biraz hızlı olsun arayüz iyi olsun bu kadar.
Microsoft Edge önerebilirim.Herkesin kötü önyargısı olsa da bence güzel.

Brave ile bazı sitelere giremiyordum ondan önermiyorum firefox veya edge öneririm.

Gizliliğe önem veriyorsanız Firefox, çok daha önem veriyorsanız yine Firefox tabanlı librewolf gizlilik için en iyi tercihler.

Hızlı olsun, gizlilikte eksik kalmasın, RAM fazla yemesin diyorsanız Brave öneriyorum.

Opera, gx, Chrome, Edge bunlar kullanıcının verilerini satan ve cihazın seri numarasina kadar toplayan tarayıcılar ayrıca güvensiz.

Top 10 Secure Browsers That Protect Your Privacy in 2022 bu blogda hepsi çok güzel şekilde açıklanmış.

Arayüzü hızlı olsun derseniz Firefox. Brave, Chrome'un editlenmiş ve daha güvenli hali gibi düşünün.

Arayüzü güzel mi? Benim için en önemli şeylerden biri.

Opera GX kullan Opera'nın üst sürümü çok iyi ve gamerlar için dizayn edilmiş bir arayüz bir sürü özellik hareketli wallpaper.

Opera'yı savunan kimse yok iken ve ben Opera'dan vazgeçmişken neden gelipte bana bu öneride bulunup bir de özelliklerini yazıyorsun ki neyse teşekkürler önerin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı