Tarayıcı Önerisi

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba Google Chrome yerine önereceğiniz başka arama motoru var mı? Duckduckgo reklamını gördüm daha gizli ve güvenli imiş. Ayrıca daha az sistemi yoruyor diyorlar. Bunun haricinde iOS ve PC için önereceğiniz (Opera, Firefox) tarayıcı var mı Chrome'a alternatif olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arama motoru mu yoksa tarayıcı mı arıyorsun? Orası biraz karışmış:) Ben de Chrome ile yaşadığım sorunlar sonunda hepsini sırayla denedim test ettim ve şu an Opera gayet başarılı. Tavsiye ederim. VPN özelliği de çok iyi oluyor.

Merhaba Google Chrome yerine önereceğiniz başka arama motoru var mı? Duckduckgo reklamını gördüm daha gizli ve güvenli imiş. Ayrıca daha az sistemi yoruyor diyorlar. Bunun haricinde iOS ve PC için önereceğiniz (Opera, Firefox) tarayıcı var mı Chrome'a alternatif olarak?
Opera'yı öneriyorum. Hem sistemi daha az yoruyor hem de vpn özelliği var. Ben memnunum

Opera Youtube'da çok kötü kastığı için(trojanı sildikten sonra denemedim ama tam olarak memnun olmadım hiç) Firefox'a geçtim ben. Youtube için Firefox öneririm, site uyumluluğunda sıkıntıları var ama işimi görüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı