Tarayıcı Oyunlarında Kasma Sorunu

Kagutsuchi

Hectopat
Daha fazla  
GTA V oynayabildiğim bilgisayarda Chrome'da oyun oynayamıyorum oyun sürekli kasıyor özellikle karakterlerin ve efektlerin arttığı zamanlarda, internet hızım da gayet iyi ki bence internetin lag ile alakası var. Arkadaşlar sorun nedir nasıl çözerim? Zamanında çok uğraşmıştım ya regedit yada flags sayfasından çözmüştüm şimdi yapamıyorum. Çerezleri vs. hallettim ve ısınma ile ilgisi sorunum da yok ayrıca her şey güncel. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayfada reklamlar mevcut mu? Tarayıcında gereksiz uzantılar var mı?
Mevcut değil ve gereksiz uzantı yok.

GTA ile browser oyunlarını karşılaştıramazsın. İnternet ve tarayıcı kaynaklı problemleriniz var ve bu yüzden sorun yaşıyorsunuz.
Evet ama bazen bilgisayarın yetersiz diye cevap geliyor onu anlamanız için dedim tarayıcı kaynaklı problemim olduğunu biliyorum ama ne ve nasıl çözerim bilmiyorum.

Flash Player güncel mi? Kaldırıp yeniden kurun.
Her şey güncel yazdım zaten ayrıca kaldırıp yeniden kurmak işe yaramadı.

bazen bilgisayarın yetersiz diye cevap geliyor onu anlamanız için dedim
Bunu ilk başta yazmadığından bilemeyiz. O yüzden anlamamızı bekleyemezsiniz. Düzgünce sorunuzu eksiksiz belirtin nerede ne olduğunu açıkca görsellerle açıklayın.

Bunu ilk başta yazmadığından bilemeyiz. O yüzden anlamamızı bekleyemezsiniz. Düzgünce sorunuzu eksiksiz belirtin nerede ne olduğunu açıkca görsellerle açıklayın.
GTA V oynayabiliyorum yazmışım ya hani sistemim o kadar iyi demek istedim o yüzden bilgisayarın yetersiz diye cevap gelemesin diye bunu anlamanızı beklerdim. Sorunumu da açmak gerekirse bir nevi fps düşüklüğü var yani oyun esnasın da kasılmalar yaşıyorum. Görsel ile belirtemem video kaydetmem gerek.

GTA son serilerinde sorunlar çok var o yüzden onun üzerinden iyi kötü yorum yapılamaz. Diğer oyunlarla test edin.
Sistemin iyi olduğunu düşünüyorum zaten bir keresinde çözdüğümü yazdım o zaman herhangi bir kasma yoktu fakat şu an flags ayarları ingilizce olduğundan ayrıca tam olarak nasıl çözdüğümü hatırlamadığım dan yapamıyorum bir önerin var mı? Chrome önbelleğini arttırmak gibi.

Mozilla deneyin.
Mozilla'yı denicem herhangi bir önerdiğiniz ayar var mı? Önbelleğe alınmış web içeriği veya İçerik işlemi sınırı gibi.

Mozilla deneyin.
Mozilla başlarda çok iyiydi fakat şu an Mozilla'da kasıyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı