Tarayıcıda video açıkken oyunlar kasıyor

569801

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar sistemim iyi bir sistem böyle bir şey olmaması gerekir normalde. Tarayıcıda arkada video açıkken oyun kasıyor, neden oluyor bu? Çözümü nedir? Eğer sekme değiştirirsem kasma olmuyor ama videonun oynatıldığı sekmeyle beraber oyun açıksa oyun kasıyor.

Şu ana kadar 3 oyun denedim ve üçünde de oldu. Sistemimi yazabilirim isterseniz detaylı olarak. Şu an Yandex tarayıcı kullanıyorum fakat aynısını Edge'de de denedim yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemim iyi bir sistem böyle bir şey olmaması gerekir normalde. Tarayıcıda arkada video açıkken oyun kasıyor, neden oluyor bu? Çözümü nedir? Eğer sekme değiştirirsem kasma olmuyor ama videonun oynatıldığı sekmeyle beraber oyun açıksa oyun kasıyor.

Şu ana kadar 3 oyun denedim ve üçünde de oldu. Sistemimi yazabilirim isterseniz detaylı olarak. Şu an Yandex tarayıcı kullanıyorum fakat aynısını Edge'de de denedim yine aynı.
Raminiz 16 değil mi?

RAM'den kaynaklı olabilir çünkü düşük tarayıcılar fazla RAM tüketiyor oyunlarda aynı şekilde o yüzden büyük ihtimalle.

Daha önceden olmuyordu. Daha öncesi dediğim temiz kurulum yapmadan önce. Yani öyle hatırlıyorum.

Laptop kullanıyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun açık ve tarayıcı'da video açıkken yani kastığı şekilde. CMD açıp taskmgr yazıp enter yapın.
Sonrasında gelen ekranın görselini gönderin. Ayrıca tüm siteminizi ve kullandığınız işletim sistemini'de belirtin.

Oyun açık ve tarayıcı'da video açıkken yani kastığı şekilde. CMD açıp taskmgr yazıp enter yapın.
Sonrasında gelen ekranın görselini gönderin. Ayrıca tüm siteminizi ve kullandığınız işletim sistemini'de belirtin.
cmkk.png

Cihaz adı DESKTOP-CDUHKO8
İşlemci Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,83 GB)
Cihaz Kimliği F2E8AED5-5F19-4D16-84FF-501A162AAB65
Ürün Kimliği 00327-30973-89814-AAOEM
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Kalem ve dokunma Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok
Ekran görüntüsü 2022-12-04 102503.png
Ekran kartını nasıl öğreneceğimi bilmiyorum ama. Ekran kartı sanırım 3060

Geri
Yukarı