Tarayıcıda Video Oynatırken Takılıyor

magens

Decapat
Tarayıcı üzerinden video veya canlı yayın izlerken bazen internet bağlantımda bir sorun olmamasına rağmen video durduk yere takılıyor ve bilgisayarı yeniden başlatana dek ne yaparsam yapayım sorun çözülmüyor. Windows 10 işletim sistemine sahibim ve Google Chrome kullanıyorum. Tarayıcı değiştirmeyi denedim ama sorun yine de çözülmedi ne yapmalıyım?

Tarayıcı üzerinden video veya canlı yayın izlerken bazen internet bağlantımda bir sorun olmamasına rağmen video durduk yere takılıyor ve bilgisayarı yeniden başlatana dek ne yaparsam yapayım sorun çözülmüyor. Windows 10 işletim sistemine sahibim ve Google Chrome kullanıyorum. Tarayıcı değiştirmeyi denedim ama sorun yine de çözülmedi ne yapmalıyım?

Hocam canlı yayın diyorsunuz :D. Bazen yayıncıdan bazen de YouTube / Twitch'ten kaynaklı olabilir.

Donanımın nedir ?

Sistemin ne? RAM veya işlemcin yetmiyor olabilir.

Sistemim: 1660 super 16 gb ram r5 3600 işlemci 500 gb m2 ssd
Sistemden dolayı olduğunu sanmıyorum internet bağlantım da iyi
takıldımı komple gidiyor hiçbir videoyu falan açamıyorum bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeliyor.

Sistemim: 1660 Super 16 GB RAM R5 3600 işlemci 500 GB M.2 SSD.
Sistemden dolayı olduğunu sanmıyorum internet bağlantım da iyi.
Takıldımı komple gidiyor hiçbir videoyu falan açamıyorum bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeliyor.

Google'nin ayarlarında donanım ivmelendirmesi var açıksa kapat kapalıysa açmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı