Tarayıcıdan Video İndirme

IDM'i indirdikten sonra sana uzantıyı otomatik olarak kurar.

Değil, IDM'yi yüklemeniz lazım.
Hocam kusura bakmayın biraz işim çıktı anca geldim. Ancak yine de işe yaramadı, 134 KB dosya indiriyor ve sonuç olarak açılmıyor.

Hocam buradan indirdiniz mi? Ayrıca verdiği hata tam olarak nedir?
Hocam evet oradan indirdim ve kurdum. Hiçbir sorun yok bu konuda, videoları da indiriyor indirmesine ama sıkıntı video boyutu 134 KB ve indirdiğim videoyu açmaya çalıştığımda "bu video oynatılamıyor" diye hata alıyorum.

Hocam evet oradan indirdim ve kurdum. Hiçbir sorun yok bu konuda, videoları da indiriyor indirmesine ama sıkıntı video boyutu 134 KB ve indirdiğim videoyu açmaya çalıştığımda "bu video oynatılamıyor" diye hata alıyorum.

indirme çeşitleri.JPG

Böyle seçenekler çıkmıyor mu? Sağ üstten görebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1067139

Böyle seçenekler çıkmıyor mu? Sağ üstten görebilirsiniz.
Hayır çıkmıyor, direkt indirmek için bana bir pencere açıyor; işte oradan indirilecek yer, dosyanın formatı, gibi şeyleri değiştirebileceğim, dosyanın boyutunu görebildiğim bir pencere bu. Buradan dosyayı masaüstüne indirmesini söylüyorum, indiriyor sonra tıkladığımda bu dosya yürütülemiyor diyor.

Hayır çıkmıyor, direkt indirmek için bana bir pencere açıyor; işte oradan indirilecek yer, dosyanın formatı, gibi şeyleri değiştirebileceğim, dosyanın boyutunu görebildiğim bir pencere bu. Buradan dosyayı masaüstüne indirmesini söylüyorum, indiriyor sonra tıkladığımda bu dosya yürütülemiyor diyor.

Geriye tek bir çözüm kalıyor. Güvendiğiniz birisi TeamViewer ile sizin PC'ye bağlanıp sorunu çözecek.

IDM kullanabilirsiniz. Programı indirin otomatik size uzantı kurar.
Eğer 1 aylık deneme süresi bittikten sonra sizden para isteyecektir. Kullanmak istemezseniz Free dowload Manager kullanabilirsiniz. Programını indirip uzantısını eklerseniz kullanılabilir hale gelebilir. Videoya sağ tık yapıp fdm olan yerden indirirsiniz.

IDM kullanabilirsiniz. Programı indirin otomatik size uzantı kurar.
Eğer 1 aylık deneme süresi bittikten sonra sizden para isteyecektir. Kullanmak istemezseniz Free dowload Manager kullanabilirsiniz. Programını indirip uzantısını eklerseniz kullanılabilir hale gelebilir. Videoya sağ tık yapıp fdm olan yerden indirirsiniz.
Hocam IDM işe yaramadı. Diğer kullandığım eklentiler de işe yaramadı.
Bende Teams kullanıyorum kaydedilen videoları tarayıcıdan açınca indirme seçeneği geliyor birde öyle deneyin.
Hocam ben derslere vaktinde katılmadığım için kaydedilen videolar derken neyi kastettiniz? Yani şimdi ben UZEM kısmından kayıtları açıyorum, bağlantıya tıklayınca microsoft stream kısmına gidince oradan IDM kullansam da işe yaramadı...

Merhaba arkadaşlar, üniversitem Microsoft Teams altyapısını kullanıyor ve canlı ders kayıtları orada yer alıyor. Geçen sene Zoom kullanmıştık ve ben oradaki videoları rahat bir biçimde bilgisayarıma indirebilmiştim -canlı dersleri takip edemediğimden indiriyorum ve sonra çalışıyorum-. Şimdi ise kullandığım Firefox eklentisi çalışmıyor ve indiremiyorum. Chrome için de indirdim ama o da hata verdi. Bu durumda YouTube'da biraz baktım; sayfaya sağ tık yapıp incele diyoruz sonra da network kısmına geliyor, oradan da MP4 uzantılı dosyayı yeni bir pencerede açıyoruz, son olarak da o açılan penceredeki videoyu indiriyor ama bu yöntem de işlemedi. Çaresiz kaldım, var mıdır bir yöntem? Sağ tık ile olan yöntemde bende MP4 yerine XRC uzantılı birçok dosya çıkıyor ve hepsi KB boyutunda. Bana yardımcı olabilir misiniz? İyi forumlar, saygılar.
Hocam destreamer denemiş miydiniz? Kendim de kullanıyorum, denemediyseniz onu önereyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı