Tarayıcılar kendi kendine art arda açılıyor

Barış Seven

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 1 aydır bu konudan muzdaribim.
Bilgisayarı açtığımda Google Chrome kendi kendine 9999 tane Google Chrome daha açıyor. Bu sürekli devam ediyor ve Google Chrome sildiğimde bu sefer Microsoft Edge sürekli açılıyor, onu sildiğimde Internet Explorer açılıyor.
Virüs tarayıcılarıyla bilgisyarı tarattım, virüs de çıkmıyor. Güvenlik duvarı vs. her şey açık. 2-3 kez format da attım ama hala aynı...

İşletim sistemi kurabilmek için bir görüntü dosyası lazım. Biz buna ISO dosyası diyoruz. USB belleğe yazılan Windows yani. Formatı kendiniz mi atıyorsunuz yoksa başka birine mi attırıyorsunuz?
Yani bi arkadaştan aldım usbyi ama büyük ihtimal orjinal değildir.
Yani bi arkadaştan aldım usbyi ama büyük ihtimal orjinal değildir.
İşletim sistemi kurabilmek için bir görüntü dosyası lazım. Biz buna ISO dosyası diyoruz. USB belleğe yazılan Windows yani. Formatı kendiniz mi atıyorsunuz yoksa başka birine mi attırıyorsunuz?

Ama zaten bu sorun çıkmadan öncede orjinal kullanmıyordum

Öncelikle şuradan orijinal Windows 10 ISO dosyasını indirin.

Eğer uğraşmak istemiyorsanız otomatik yapan aracı indirebilirsiniz.

Ardından Rufus yazılımını indirin.

Ardından şu rehbere bakarak kurulum işlemini gerçekleştirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygulayın. Devam ederse @Eray T hocamım dediğini uygulayın.

Öncelikle şuradan orijinal Windows 10 ISO dosyasını indirin.

Eğer uğraşmak istemiyorsanız otomatik yapan aracı indirebilirsiniz.

Ardından Rufus yazılımını indirin.

Ardından şu rehbere bakarak kurulum işlemini gerçekleştirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaptım hala aynı formattan hemen sonrq bile microsoft edge kendi kendine açılıyor sürekli

Uygulayın. Devam ederse @Eray T hocamım dediğini uygulayın.
Yapmaya çalışıyorum fakat tarayıcıda gezinirken sürekli sayfa yenilenip yeni tarayıcılar açtığı için hiç bişey indiremiyorum zar zor windowsun kendş şeyinden tarattım bilgisayarı o da virüs saptanmamıştır falan diyor kafayı yicem

Yeni konular

Geri
Yukarı