Tarayıcılara girilmiyor

Elifist

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda son 3 gündür tarayıcılara giremiyorum. Görev yöneticisinde tüm tarayıcıların installer ve Update uygulamaları açılıyor. Her bilgisayarı açtığımda geliyorlar, tarayıcılara giremiyorum, çözümü ne olabilir? Ve görev yöneticisindeki her şeyinde sayısı arttı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda son 3 gündür tarayıcılara giremiyorum. Görev yöneticisinde tüm tarayıcıların installer ve Update uygulamaları açılıyor. Her bilgisayarı açtığımda geliyorlar, tarayıcılara giremiyorum, çözümü ne olabilir? Ve görev yöneticisindeki her şeyinde sayısı arttı.
Virüs yemiş olabilirsiniz görev yöneticsindeki herşeyin sayısı arttıysa. Bilgisayarınızı sıfırlayın.

Bilgisayarı açarak. Tarayıcıyı diyorsan beyle.

Tamamda tarayıcıları açılmıyor nasıl indiricek.

Hangi işletim sistemini kullanıyorsun? Aynı şekilde sürüm?
Eski bir sürüm işletim sistemi sürümünü kullanmak bazen bu sorunları doğurabilir o nedenle güncel olun.

Güvenlik duvarını kapatmayı dene ve kullandığın antivirüs programını var ise sil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı