Tarayıcılardan internete bağlanamıyorum, Torrent ile indirme yapılabiliyor

dimneon

Hectopat
Daha fazla  
Üst komsudan kablo ile eve internet cekiyoruz ve bunu evde 3 bilgisayara roughter ile dagitiyoruz. Sorun su arkadaslar, evdeki diger iki bilgisayarda internete sorunsuz baglanabiliyor ama benim bilgisayarda ne zaman chrome yada internet explorer ile internete girmeye kalksam internete baglanilamiyor diye bir hata veriyor. Ama buna ragmen herhangi bir torrent dosyasini indirmek istesem catir catir indiriyor program ile yani internete baglaniyor.

Ama is internette gezmeye gelince hicbir sayfayi acmiyor internete baglanilamiyor diyor yada hicbirsey demeden oylece kaliyor. Defalarca ust komsuyla modemi resetledik, dns'yi hem otomatik hemde elle vermeyi denedim, cmd ile girmedigim komut kalmadi, driver guncellemelerini kontrol ettim, ama buna ragmen degisen birsey olmadi. Yardimlarinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İşletim sistemin nedir ?
  • Ağ kartının modeli nedir ?
  • Güvenlik programı var mı, varsa adı sanı nedir ?

Internet Explorer ayarlarına gir ve Proxy varsa kaldır.

internet-options-connections-jpg.1814

• İşletim sistemin nedir ?
  • Ağ kartının modeli nedir ?
  • Güvenlik programı var mı, varsa adı sanı nedir ?
Internet Explorer ayarlarına gir ve Proxy varsa kaldır.

internet-options-connections-jpg.1814
Win 8.1 pro kullaniyorum, Realtek marka yaziyor, ag karti driver guncel, guvenlik icin norton360 kullaniyorum onu devre disi birakarakta denedim degisen bisey olmadi. Proxy yok.

Aynen yaptim degisen bisey olmadi.
Antivirüsü kaldır dedim yaptım demişsin. Recep beyin sorusunun cevabına devredışı bıraktım diyorsun. Verdiğimiz cevapları doğru uygula. Av vb. programları kaldır. Modeme reset at yeniden yapılandır tekrar dene.

Antivirüsü kaldır dedim yaptım demişsin. Recep beyin sorusunun cevabına devredışı bıraktım diyorsun. Verdiğimiz cevapları doğru uygula. Av vb. programları kaldır. Modeme reset at yeniden yapılandır tekrar dene.
Burda herkesin dediklerini tek tek uyguladim ve degisen hicbirsey yok. Diger iki bilgisayarda nasil giriliyorda bunda olmuyor anlamiyorum. Isin garip tarafi ip'i otomatik olarak secmeye, ayarlamama ragmen modeme defalarca reset attim ama ip hic degismedi. Ayrıca diğer bilgisayarlarda da Norton 360 yüklü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı