Tarayıcıyı daha iyi kullanmak için ne yapılmalı?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Bir bilgisayarım olduğundan beri Chrome ve Google kullanıyordum şimdi bilgisayarıma format attım ve değişiklik yapmak istedim. Microsoft Edge ve Yandex kullanmak istiyorum ama nasıl daha kullanışlı yaparım onu düşünüyorum ne yapmalıyım? Chrome ve Google'dan geçtim sonuçta sizce geçmeli miyim?

Ne beklediğine bağlı. Daha kullanışlı yapmak istiyorsan Opera GX dene ama ben sevmiyorum onu. Kullanışlı yapmaktan kastın ne onu anlayamadım.

Bir bilgisayarım olduğundan beri Chrome ve Google kullanıyordum şimdi bilgisayarıma format attım ve değişiklik yapmak istedim. Microsoft Edge ve Yandex kullanmak istiyorum ama nasıl daha kullanışlı yaparım onu düşünüyorum ne yapmalıyım? Chrome ve Google'dan geçtim sonuçta sizce geçmeli miyim?

Soruyu tam anlamadım ama tarayıcı önerisi istiyorsanız Opera GX önerebilirim. Ben şahsen Chrome alıştım ama Opera GX kullanan da çok var. Onun dışında işinize yarayacak eklentiler kurup üste yer imleleri koyarak daha kolay kullanabilirsiniz. Ayrıca tarayıcının arkasına da wallpaper koyarsanız güzel durabilir.

Chrome eklentileri kullanabilirsin, Yandex'le etkili çalışması için Yandex eklentileri de kurabilirsin. Yandex ile Yandex daha optimize olurdu olurdu ama, sorudan kasdığın anlamsız biraz.

Onları soruyorum zaten.
Steam için Steam Inventory Helper, Included With Xbox Game Pass eklentileri iş görebilir. VPN kullanacaksan ZenMate VPN öneririm. Twitch için reklam engelleyen eklentiler bulunuyor ama çoğu artık çalışmıyor diye biliyorum. Deneyebilirsin. Daha çok siteler için işe yararlar. İsteğin bu şekilde mi emin değilim.

Bağlantıda ayar ve uzantı önerisi yaptım.

Geri
Yukarı