Tarih öğretmeni aldığı telefonu vermiyor

Arda455

Zeptopat
Katılım
8 Aralık 2021
Mesajlar
62
Arkadaşlar selam, dün ben okulda derste telefona baktım. Tarih öğretmenim de beni yakaladı ve telefonumu aldi, çıkışta veririm dedi. Bu arada tarih öğretmenim 80 yaşında bir dede. Neyse ben çıkışta telefonu alayım diye yanına gittim hocanın, servis de bekliyor acele etmeliyim. Hocanın yanına gittim "bende telefonun yok dedi hoca." Ben de ısrar ettim. Servise gecikmemek için sonra servise koştum. Hoca bende telefonun yok diyor kısacası ama aldı teleronumu. Unuttu galiba ama ısrar ediyor yok diye. Ne yapmam gerek?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

IDenizI

Hectopat
Katılım
23 Nisan 2019
Mesajlar
1.994
Çözümler
13
İlk olarak durumu ailenize ve idareye anlatın. Bunlar çözüm olmazsa polise gidip şikayetçi olun, tabii kanıtınız varsa daha iyi olur.
 

PhemiusTR

Hectopat
Katılım
26 Eylül 2018
Mesajlar
4.109
Makaleler
1
Çözümler
15
Abartmayın? :D Gasp hocam bu. Zorla alıkoyuyor şahsın malını. Siz fazla pasifsiniz. Zaten önce annesi babası ile konuşması gerektiğini söyledim.
Adam suç maksatlı veya hırsızlık maksatlı aldığı zaman bunun adı gasp olur. Belli ki yaşınız küçük. Öğretmen yönetmeliğe uygun davranışta bulunmuş ki adamın unuttuğu kanaatindeyim. Kenarda köşede alıp bunları satan bir adam olsa bu adama gaspçı ve hırsız diyebilirsiniz.
 

Yeni konular

Yukarı