Tarihte bugün: Fenerbahçe 6 Galatasaray 0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de tarih tekerrürden ibarettir derler.

2014'ten beri Ali koç yok maalesef gülüm. :)

Evet. Ama Aziz Yıldırım döneminde 2016/2017 sezonu dışında Fenerbahçe hep şampiyonluk yarışı içindeydi.
Ali Koç ise yönettiği 3 sezonda en büyük başarısı 3.'lük.

Şimdi ben tarihte bugün Manchester United 0 Fenerbahçe 1 gibi bir konu açsaydım kimse bir şey demicekti. Alt tarafı 3 puan neden 40 yıldır konuşuluyor demeyecek tebrik edecekti. Ama ben nedense Fenerbahçe 6 Galatasaray 0 diye konu açınca burada çete savaşı çıkıyor.

Ali Koç sayesinde şu anlık öyle.
Şimdi ben tarihte bugün Manchester United 0 Fenerbahçe 1 gibi bir konu açsaydım kimse bir şey demicekti. Alt tarafı 3 puan neden 40 yıldır konuşuluyor demeyecek tebrik edecekti. Ama ben nedense Fenerbahçe 6 Galatasaray 0 diye konu açınca burada çete savaşı çıkıyor.
Bunun nedeni takımınızın kitlesinin bununla böbürlenmesi, biz Manchester United'i yendik en iyi takım biziz diyen FB'li görmedim.

Daha Erol Bulut'un değerini bilemeden istifa etmesine zorladınız. GS 7 - 0 FB yalan diye o kadar kişi bir araya gelip yenilgiyi kabul edemediniz. 1960-61 sezonu GS 5 - 0 FB. Farklı takımlardan BJK 7 - 1 FB. Benfica 7 - 0 FB. Sigma Olomouc 7 - 0 FB. Bunları görmek istemediğine eminim. Daha fazla görmek istersen yazabilirsin, bunları yalanlamaya çalışma uyandırırsın Hagi'yi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı