Tarihte bugün: Fenerbahçe 6 Galatasaray 0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Süper Lig'ten bir takım tutmayan birisi olarak şunu sormak istiyorum:

Daha önceki maçların ne önemi var? Sonuç olarak şu anda 21-22 sezonundayız ve bu sezona odaklanılması gerekiyor. Sidik yarıştırmanın bir anlamı yok. 4 büyükler dediğimiz takımların taraftarlında sidik yarıştırma huyu var.

Sezon sonu olunca şampiyon olan konuşsun, bir sonraki sezon yine baştan alınacak zaten. Bir takımı 30-0 da yenseniz +3 puan alıyorsunuz sıralamada(averaj hariç). Umarım anlatabilmişimdir.

Evet 19 yıl önce oynanmış bir maçın skorunu bizle paylaştığın için teşekkür ederiz. Tarihte ne kadar ilginç olaylar olmuş. 🙂

Süper Lig'ten bir takım tutmayan birisi olarak şunu sormak istiyorum:

Daha önceki maçların ne önemi var? Sonuç olarak şu anda 21-22 sezonundayız ve bu sezona odaklanılması gerekiyor. Sidik yarıştırmanın bir anlamı yok. 4 büyükler dediğimiz takımların taraftarlında sidik yarıştırma huyu var.

Sezon sonu olunca şampiyon olan konuşsun, bir sonraki sezon yine baştan alınacak zaten. Bir takımı 30-0 da yenseniz +3 puan alıyorsunuz sıralamada(averaj hariç). Umarım anlatabilmişimdir.

Geçmişteki maçların, kupaların bir önemi olmasaydı kupalar müzede sergilenmezdi.
Konu değiştirmene gerek yok :) cevap veremiyorsan daha da yanıt verme zahmetinde bulunamam kusura bakma.

45+4 ve 90+6'da golü ararken gol yiyen takıma büyük takım mı denir Beşiktaş mı denir?

45+4 ve 90+6'da golü ararken gol yiyen takıma büyük takım mı denir Beşiktaş mı denir?
Konu bugünkü maç veya bugün yenen gollerin dakikaları değil anlaman için ne yazmak lazım :) Sana ben konu ile ilgili istatistik atmıştım oradan cevap veremiyorsan boşuna yazma dostum.

Geçmişteki maçların, kupaların bir önemi olmasaydı kupalar müzede sergilenmezdi.

Önemi olsa her sezon sonu müzelere gidip bakılırdı.

Fenerbahçe'yi tebrik ederim ama bu kadar abartılacak her sene kutlanacak bir başarı değil gibi alt tarafı 3 puan İspanya ingiltere liglerinde ezeli rakipler her sene birbirlerine çok fazla gol atıyorlar ama bu kadar büyütmüyorlar ve bu skor bir üstünlük göstergesi değil mesela Boluspor'da Fenerbahçe'ye bir maçta 6 gol atmıştı ama Boluspor daha iyi diyemeyiz gibi. Bence toplam maçlar ve kupa sayısında üstünlüğe bakılması gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı