Tarihte dağdaki oyuklar nelerdir?

kasgar15

Hectopat
Daha fazla  
Benim köyümde bir kale yıkığı var. Yüksek bir mevkiye yapılmış ve oradaki halk hep burayı gavurlar yani yabancılar yapmış diyor ve sanirım burayı Osmanli ele geçirmeden once Romalılar yapmış ve bazı tarihi eser kaçakçıları da oraları kazmış ve bir şeyler bulmuş. Ama konu bu değil o kalenin aşağılarında bir mağara var ve mağaranın yanındaki taşları yuvarlar şeklinde oymuşlar hatta yine kaçakçılar kazmış. Ama bir şey bulamamışlar bunların ne olduğunu merak ettim. Söylerseniz sevinirim.

Bir düşüneyim 1-2 dakika bekleyin lütfen.
Yok bulamadım kahin güçlerimin tamamını sihirli küre ve aynama boşalttım ancak yok bulamadım bir şey kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Yalnız ciddiye almamışsınız galibada merak edip sordum belki tarihte bu oyukların bir yeri vardır diye ama neyse.
siz abartılı birşeyler sanmışsınız sanırım kalan 2,3 taş parçası zamanında gelip buralarda birşey vardir diye kazmışlar bunlar 1990 larda falan oluyor

Bakmadımmı sanıyorsun.

Dayı insan 1 2 tane resim atar biz müneccim değiliz senin köyünde dağda bulunan oyukları bilelim.
Sen nasıl benim şehrimdeki dağın nasıl olduğunu bilmiyorsan bende bilmiyorum diğer insanlarda bilmiyor çok zor bir şey değil resim atmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı