Tarım Kredi Marketlerinde Bulunan Ürünlere 15 Ağustos Tarihinden İtibaren İndirim Uygulanacak

Birinin yanlışı ötekinin yanlışını doğru yapmaz da konu AKP'ye gelince ya cevap vermiyorsun ya da bir şeyler yapıyorsun. Bu görmezden gelmek olmuyor mu?

Ne mesela?

Muhalefet şu körlemesine AKP eleştirmeyi bırakıp kendine çeki düzen verse yoluna işine baksa iktidar olacak zaten.
Muhalefet doğru dursa eğri cetvel ortaya çıkacak zaten. Ama muhalefet daha eğri durup ama bak AKP'de eğri dediği zaman kıymeti yok.

Eski konularda görebilirsin. Orada da belirttiklerim oldu da görmezden gelip geçtin :D Benim demek istediğim A ya da B partili olabilirsin. Bir şey diyen yok ancak doğruya doğru demeyi bildiğin gibi yanlışa da yanlış demeyi bilmeni gerektiğini düşünüyorum.. Körü körüne savunmanın bir anlamı yok.

Son düzenleme:
Eski konularda görebilirsin. Orada da belirttiklerim oldu da görmezden gelip geçtin :D Benim demek istediğim A ya da B partili olabilirsin. Bir şey diyen yok ancak doğruya doğru demeyi bildiğin gibi yanlışa da yanlış demenin gerektiğini düşünüyorum.. Körü körüne savunmanın bir anlamı yok.

Arkadaşım yanlış varsa yanlış derim zaten diyorum.

Sen şunu inatla anlamıyorsun. AKP yanlış yaptı hee tamam o zaman Selahattin Demirtaş'a özgürlük biz iktidar olunca onu serbest bırakacaz denmesine göz yumayım. AKP yanlış iş yaptı hee tamam o zaman terörle mücadele tezkeresine hayır demiş muhalefet olsun görmeden geleyim. Veya ne var canım HDP ile dirsek teması kuruyorlar kapatılmasına karşılarsa AKP'de 10 sene önce çözüm sürecine gitti onlarla demem ben olay bu sadece. Olayları günümüz şartlarına göre değerlendiririm...

Yani işin özü kırmızı çizgilerimiz çok farklı. Ben sırf hükümet devrilsin diye her şey mübahtır herkes ile işbirliği yaparız her yolu denerim anlayışınada karşıyım.

Son düzenleme:
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocam gittik gezdik, indirim yerine şaka yapar gibi zam yapmışlar. 20 liraya aldığımız çokokrem 23 lira olmuş, 34 liralık çay 38 lira olmuş. Ayrıca indirim yaptık dedikleri çoğu ürün raflarda yoktu. 1 haftadır haber yaptılar, şöyle indirim olacak böyle indirim olacak diye.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocam gittik gezdik, indirim yerine şaka yapar gibi zam yapmışlar. 20 liraya aldığımız çokokrem 23 lira olmuş, 34 liralık çay 38 lira olmuş. Ayrıca indirim yaptık dedikleri çoğu ürün raflarda yoktu. 1 haftadır haber yaptılar, şöyle indirim olacak böyle indirim olacak diye.
Şaşılacak şey gerçekten, nasıl oluyor bu anlamış değilim.

Hemen bizim evin köşesinde var Tarım Kredi marketi ama kalabalıktır diye gitmek istemedim. Ayrıca önceki hafta fiyatlarını bilmediği için yanıltıcı olur diye saçma yorum yapmak istemedim. Lakin siz indirimin mantığını anlamamışınız. Çokokrem ne alaka?

Şimdi ilan edilen indirim olacak ürünler şu şekilde.

-Makarna, -Un, -Salça, -Pirinç, -Bulgur, Mercimek, Nohut, Fasulye,
-Şeker, -Ay çiçek yağı, -Zeytin yağı, -Tavuk ürünleri, -Tam yağlı süt, -Yarım yağlı süt, -Yumurta, -Peynir, -Tereyağı, -Bal, Zeytin, -Çay, -Türk kahvesi, -Patates, -Kuru soğan, Karpuz, -Kavun, -Çamaşır deterjanı, -Bulaşık deterjanı, -Çamaşır suyu, -Sıvı sabun, -Peçete, -Rulo havlu, -Kolonya, -Bebek bezi”

Ve bunlara ek Et fiyatlarında ektra indirim olacak.

Şimdi olay şu indirimler yüzde 5 ile yüzde 35 arasında 30 kalem üründe olacak. Ama indirim şu şekilde değil. Atıyorum çay var listede. Lipton fiyatları düşmeyecek. Veya ithal Seylan çayı ucuzlamıyacak. Devlet kurumundan alınan çayın fiyatı ucuzlayacak.
Aynı şekilde pirinç bulgur ucuzluyor ama Tarım Kredi damgası olan çifçiden alınan ürün ucuzlayacak. Süt indirimli olacak ama atıyorum Danone'nin sütü sabit kalacak sonuçta onları firmadan alıyorsun sabit fiyatı var. Çamaşır deterjanları ucuzlasın diye ithal ürünü zararına satacak halleri yok.

Not: Sırf muhalefet yapmak için muhaliflik yapmayın bu tarz konularda bali. Gerçekten yazık.

Son düzenleme:
Hemen bizim evin köşesinde var Tarım Kredi marketi ama kalabalıktır diye gitmek istemedim. Ayrıca önceki hafta fiyatlarını bilmediği için yanıltıcı olur diye saçma yorum yapmak istemedim. Lakin siz indirimin mantığını anlamamışınız. Çokokrem ne alaka?

Şimdi ilan edilen indirim olacak ürünler şu şekilde.

-Makarna, -Un, -Salça, -Pirinç, -Bulgur, Mercimek, Nohut, Fasulye,
-Şeker, -Ay çiçek yağı, -Zeytin yağı, -Tavuk ürünleri, -Tam yağlı süt, -Yarım yağlı süt, -Yumurta, -Peynir, -Tereyağı, -Bal, Zeytin, -Çay, -Türk kahvesi, -Patates, -Kuru soğan, Karpuz, -Kavun, -Çamaşır deterjanı, -Bulaşık deterjanı, -Çamaşır suyu, -Sıvı sabun, -Peçete, -Rulo havlu, -Kolonya, -Bebek bezi”

Ve bunlara ek Et fiyatlarında ektra indirim olacak.

Şimdi olay şu indirimler yüzde 5 ile yüzde 35 arasında 30 kalem üründe olacak. Ama indirim şu şekilde değil. Atıyorum çay var listede. Lipton fiyatları düşmeyecek. Veya ithal Seylan çayı ucuzlamıyacak. Devlet kurumundan alınan çayın fiyatı ucuzlayacak.
Aynı şekilde pirinç bulgur ucuzluyor ama Tarım Kredi damgası olan çifçiden alınan ürün ucuzlayacak. Süt indirimli olacak ama atıyorum Danone'nin sütü sabit kalacak sonuçta onları firmadan alıyorsun sabit fiyatı var. Çamaşır deterjanları ucuzlasın diye ithal ürünü zararına satacak halleri yok.

Not: Sırf muhalefet yapmak için muhaliflik yapmayın bu tarz konularda bali. Gerçekten yazık.
Bahsettiğin ürünlerin çoğu market raflarında yoktu.

Bahsettiğin ürünlerin çoğu market raflarında yoktu.

Doğrudur. İlk günün yoğunluğu ile bitmiştir.

Dün bir programda açıkladılar günlük cirosunun 4-5 katını yapmış çoğu Tarım Kredi Marketi.

Ama sen çıkıp ben gittim çokokrem pahalılanmış dersen bu saçmalık oluyor benim lafım eleştirim buna. Veya çay ucuzlayacak dediler ama yabancı marka şu çay 5 TL pahalı gibi laflar saçma oluyor.

Tarım kredi marketlerinin tüm ürünleri diğer marketlere göre ucuz satıyor diye bir iddiası yok ayrıca. Sadece seçili ürünlerde indirim yapılacak dendi bunu ayırt etmek lazım.

Sosyal medyada görüyorum. Adam foto çekmiş aa bak BİM'de şu ürün 10.90 iken tarım kredi marketinde 11.90 bunlar kazıkçı. Ya arkadaşım BİM'in var 15 bin mağazası tarım kredinin daha 1300-1400 adam toplu almıştır indirimli almıştır önceden stoklamıştır bilemezsin ki. Böyle eleştiri olmaz. O ürünü git diğer marketten al sen.

Ucuz et yemek ve süt içmek için inek cinsine kadar inmek gerekiyor. 😀

Sana diss atıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha yeni izledim. Yok, bu ülke gelişmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı