Tarkov, hunt benzeri oyunlar

SeZER gENÇ

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi tarkov, hunt benzeri havası karanlık olan Valorant gibi cıvıl cıvıl değil de tarkov, hunt gibi gerçekçi ve havası kendine has olan bir FPS oyunu ağrıyorum bomba kurma oyunları değil. Bu arada siz benim dediğimi anladınız önerilerinizi bekliyorum.

@nonamea

Arma 3
Squad.
Insurgency sandstorm.
Belki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de katılabilir eskiden çok daha gerçekci idi...

Arma 3 roleplay oyunu değil miydi Squad'ı biliyorum Battle royal oyun Insurgency'nin bomba kurmalı bir oyun olduğunu bildiğim için oynamıyorum sarmıyor o tür Arma 3 ve Squad'a tekar göz atacağım teşekkürler cevap için ama bana kendine has bir türü olan bir şeyler lazım ama yine de bakacağım öneriniz için teşekkürler.

@nonamea

Arma 3 roleplay oyunu değil miydi Squad'ı biliyorum Battle royal oyun Insurgency'nin bomba kurmalı bir oyun olduğunu bildiğim için oynamıyorum sarmıyor o tür Arma 3 ve Squad'a tekar göz atacağım teşekkürler cevap için ama bana kendine has bir türü olan bir şeyler lazım ama yine de bakacağım öneriniz için teşekkürler.
Arma 3'ün içinde bir çok oyun modu var açıkcası Insurgency oynanış açısından inanılmaz gerçekci ve kendine has bir oyun bakmanızı öneririm birde Hell Let Loose adında 2. dünya savaşı temalı aşırı gerçekci bir oyun daha var onada bakmanızı öneririm.

Arma 3'ün içinde birçok oyun modu var açıkcası Insurgency oynanış açısından inanılmaz gerçekci ve kendine has bir oyun bakmanızı öneririm bir de hell let loose adında 2. dünya savaşı temalı aşırı gerçekci bir oyun daha var ona da bakmanızı öneririm.

Çok teşekkürler öneriler için hepsine bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı