[TARTIŞMA] Windows 8 Sorunsuz Mu ?

Bizim buradaki internet cafenin sistemi:

i5 3450
HD 6850
ASUS anakart. BIOS'una girmedim :D Modelini bilmiyorum
19'' 1280x1024 monitör
1 TB HDD

Her internet Cafe sahibi öyle değil. Bizim buradaki her hafta bütün programlarını, oyunlarını ve işletim sistemini güncelliyor.

Siz buradakileri görmemişsiniz. 128 MB Onboard ekran kartı, 2.00 GHz Intel Dual Core ve 512MB Ram :D Bazıları iyidir belki. Hayatımda internet kafeye en fazla 2-3 defa gitmişimdir :D

Arkadaşlar Windows8 hep iyileştirme içinde olacak ve bunu sizin yardımlarınız ile yapmak istiyor. Sizi Windows8'i denetlemeye çağırıyorum.(Bu adresi bilen bilir spam değil) https://docs.google.com/forms/d/1qnZUqJDKmgL4jwKWPTKsbg0Vk9NfJXhWIr9_xR7lHlU/edit#

Eğer bir anketi doldurmamızı istiyorsanız bunu doğru düzgün söyleyin. Daha Windows 8 yazmayı bilmiyorsunuz... Bütün işletim sistemleri her zaman güncelleme alır. Ama yeni özellikler hiçbir zaman var olan işletim sistemine gelmez. Bir sonraki sürüme saklanır. Windows 9 çıksın, biz ona da geçeceğiz. Biz Türkiye'nin en üst düzey PC kullanıcılarıyız. Biz technopatız! :technopat: Biz lanetliyiz, çünkü bilmek lanetlenmektir. Mükemmeli arayışımız bitmeyecek. Elimizdeki ile yetinmeyeceğiz.

Windows 8'i yüklediğimde arkadaşlarımın tepkisi o ne oluyordu. Bilgisayarlarına format attırıyorlar ve 25 TL verip Windows Xp ile devam ediyorlar, Türkiye de bu acı gerçek değişmeyecek. Böyle tipler Windows 8 konusunu görüyor ve okumaya tenezzül etmeden nasıl etkinleştirilir diye konu açıyorlar.

Windows 8'i yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum. Gram sorun yaşamadım. Olduysa da 1-2 oyun açılmadı. Onları da güncelleme yoluyla hallettim. Şu ana kadar ki kullandığım en düzgün işletim sistemi diyebilirim.

Windows 8'i yüklediğimde arkadaşlarımın tepkisi o ne oluyordu. Bilgisayarlarına format attırıyorlar ve 25 TL verip Windows Xp ile devam ediyorlar, Türkiye de bu acı gerçek değişmeyecek. Böyle tipler Windows 8 konusunu görüyor ve okumaya tenezzül etmeden nasıl etkinleştirilir diye konu açıyorlar.

Bu arkadaşlar her zaman evrim boyunca doğal seleksiyonun erezyonuna uğrayacaklardır. Nasıl ki depremde binasında kalitesiz malzeme kullananların yok olup gitmesi gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı