Tarz kıyafet satan güvenilir mağaza önerileri

xJumper

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam dostlar,
Tarz ürünler satan güvendiğiniz giyim alışveriş siteleri var mı?
Örneğin:

Gibisinden...

Flawwear ama aşırı pahalı o fiyatlara bershka zara gibi mağzalardan alışveriş yaparsın gereksiz ama güzel şeyleri var.

Her şeyin oversize'ını giymekten sıkılmadınız mı? Ben oversize görmekten sıkıldım, herkes aynı şeyleri giyiyor. Farklı olucam diye herkes aynı şeyleri giyiyor. Hahaha.
Buyur, güvenlidir.

Genelde bu tip mağazalar ya yaptırıyor ya da asos marka giysiler satıyor aradığın tarz asos aslında h and m gibi markalarda Asos ürünleri bulunmakta bakmak istersen.

Her şeyin Oversize'ını giymekten sıkılmadınız mı? Ben oversize görmekten sıkıldım, herkes aynı şeyleri giyiyor.
Buyur, güvenlidir.

Aşırı rahat neden sıkılalım hocam herkeste olması umurumda değil.

Aşırı rahat neden sıkılalım hocam herkeste olması umurumda değil.

Erkekler oversize sweat altına jogger, kızlar oversize sweat veya crop altına tayt giyiyor. He bir de aynı model her yerde gördüğüm siyah deri ceket... Hep aynı modeller, renkler farklı. Şu yukarıdaki 3 sitede de olan şimşek desenli sweat'i o kadar çok gördüm ki...
Hep rapçi drillci tayfa ürünleri. Rap bu kadar büyümüş olmasaydı bunlarda tarz der miydiniz?
Herkes farklı olucam diye aynı oluyor, gerçekten...

Giyinin tabi, banane. Örnek site de attım, çünkü ben de oversize giydim. Sonradan fark ettim böyle olduğunu.
Mesela son zamanlarda ben normal kalıp sweat/hoodie bulmakta zorlanıyorum.

Erkekler oversize sweat altına jogger, kızlar oversize sweat veya crop altına tayt giyiyor. He bir de aynı model her yerde gördüğüm siyah deri ceket... Hep aynı modeller, renkler farklı. Şu yukarıdaki 3 sitede de olan şimşek desenli Sweat'i o kadar çok gördüm ki...
Hep rapçi drillci tayfa ürünleri. Rap bu kadar büyümüş olmasaydı bunlarda tarz der miydiniz?
Herkes farklı olacağım diye aynı oluyor, gerçekten...

Giyinin tabii, bana ne. Örnek site de attım, çünkü ben de oversize giydim. Sonradan fark ettim böyle olduğunu.

Hep aynı modeller ve tarzlar konusunda haklısın hocam. Butiklerde olan sweatleride hiç almadım dediginiz gibi belediye dağıtır gibi herkeste var.

Erkekler oversize sweat altına jogger, kızlar oversize sweat veya crop altına tayt giyiyor. He bir de aynı model her yerde gördüğüm siyah deri ceket... Hep aynı modeller, renkler farklı. Şu yukarıdaki 3 sitede de olan şimşek desenli sweat'i o kadar çok gördüm ki...
Herkes farklı olucam diye aynı oluyor, gerçekten...

Giyinin tabi, banane. Örnek site de attım, çünkü ben de oversize giydim. Sonradan fark ettim böyle olduğunu.
Hocam örnek siteleri çoğaltabilir misiniz? Aradan 2 yıl geçmiş, listeniz renklenmiştir.

Hocam örnek siteleri çoğaltabilir misiniz? Aradan 2 yıl geçmiş, listeniz renklenmiştir.
Bu tarz giyinmiyorum. Elimde bir tek bu link kalmış, buyur.
Daha önce bir şey satın aldığımı hatırlamıyorum, ama güvenli gözüküyor.

Geri
Yukarı