Tasarım nasıl olmuş?

Çalışmaların başlangış için başarılı. Ne kadarı action, ne kadarı script ne kadarı manuel kısmını bilmediğim için tamamen action veya script kullanmadan yaptığını varsayarak söylüyorum.

Bir kısım eleştirilere bakarak şunu söylemek isterim: Photoshop'u ben de film fotoğrafçılığından geldiğim için dijitale geçtiğimde kendi kendime öğrendim. Sen de yeni öğrenmeye çalıştığın için asıl amacın hangi araç, filtre, layer mode vs vs ne işe yarar, nasıl kullanılır onları öğrenmek olmalı ve bunun için de haliyle başkalarının yaptıklarını, eğitim videolarında anlattıklarını taklit edeceksin ve işin temelini kavramaya çalışacaksın özgün olmaya değil. O öğrendikten sonra gelecek kısmı bu nedenle bu tür söylemlere takılıp şevkini kırma derim.

Tek tavsiyem şu olur: burada gördüğüm kadarıylşa pek çok arkadaş photoshop işine girince sadece logolar, üzerine filtre serğilmiş duvar kağıtları veya typography üzerine düşüyor. Sadece yazı yazmak, resim üstüne logo, harf vs iliştirmeye çalışmak yerine bakış açını ve çalışma yelpazeni geniş tut ve her şeyi öğrenmeye çalış.

Çalışmaların başlangış için başarılı. Ne kadarı action, ne kadarı script ne kadarı manuel kısmını bilmediğim için tamamen action veya script kullanmadan yaptığını varsayarak söylüyorum.

Bir kısım eleştirilere bakarak şunu söylemek isterim: Photoshop'u ben de film fotoğrafçılığından geldiğim için dijitale geçtiğimde kendi kendime öğrendim. Sen de yeni öğrenmeye çalıştığın için asıl amacı hangi araç, filtre, layer mode vs vs ne işe yarar, nasıl kullanılır onları öğrenmek olmalı ve bunun için de haliyle başkalarının yaptıklarını, eğpitim videolarında anlattıklarını takli edeceksin ve işin temelini kavramaya çalışacaksın özgün olmaya değil. O öğrendikten sonra gelecek kısmı bu nedenle bu tür söylemlere takılıp şevkini kırma derim.

Tek tavsiyem şu olur: burada gördüğüm kadarıylşa pek çok arkadaş photoshop işine girince sadece logolar, üzerine filtre serğilmiş duvar kağıtları veya typography üzerine düşüyor. Sadece yazı yazmak, resim üstüne logo, harf vs iliştirmeye çalışmak yerine bakış açını ve çalışma yelpazeni geniş tut ve her şeyi öğrenmeye çalış.
Çok güzel anlatmışsınız teşekkür ederim.
Özgün bir şey ortaya çıkarmaya çalıştım nasıl olmuş?
tom-clancys-the-division-underground-dlc-durmaplay-wallpaper.png

Son düzenleme:
Buydu. Bunu diğerleri gibi bakarak yapmadım birden aklıma geldi bir deneyeyim dedim.
Arka plan kötü, hatta yok. Karakterler çok fazla konulmuş içiçe girmiş boyutlandırmaları da kötü ve fazla soluklar. Genel olarak karman çorman bir tasarım ortaya çıkmış.
Şu tarz çalışmalar yapmaya çalış
1624725204742.png

1624725274389.png

Yeni konular

Geri
Yukarı