Tasarım nasıl olmuş?

Birinci tasarımı beğendim. Çizgiler biraz daha kalın ve parlak olabilirdi. İkinci tasarımda içime sinmeyen bir şeyler var fakat nedir bulamadım. Emeğine sağlık.

Merhaba arkadaşlar, bilgilendirici videolar izleyerek kendimi tasarımda geliştirmeye çalışıyorum. Aşağıda yaptığım 2 örnek var. Kırıcı veya uygunsuz bir üslup dışında her türlü eleştiriye açığım. Zaten bu konuda çok amatörüm kendimi geliştirmek için eleştirilere ihtiyacım var.

Eki Görüntüle 1080182

Eki Görüntüle 1080183

Bence 6/10'luk bir tasarım. Özellikle ikincisi 2018 CS:GO YouTube kanalı kapak fotoğrafı gibi olmuş.

Şuan yaptığın gibi Youtube üzerinden eğitimler izleyerek teknikleri öğrenirsen ilerde kendi başına güzel bir tasarım çıkartabilirsin. İnsanların yaptığı tasarımlara göz atarak fikir sahibi de olabilirsin.

İkisi de ilk bakışta güzel olmuş, eline sağlık. Fakat kusur bulmak için inceleyince ilkinde G harfi sanki yazının geri kalanından uyumsuz gibi geldi. İkincisinde de beyazdan neona renk geçişi daha soft olabilirmiş sanki. Beyaz alakasız olmuş görselin geneline göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı