Tasarımım nasıl olmuş?

Griffn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Star Wars içerikleri ürettiğim YouTube kanalım için fotoğraf yaptım nasıl olmuş?

Yüklenyior.jpg

Figür olmamış. Figürün üstündeki konuşma baloncuğu ve font-yazı olmamış. Bide bana klişe bir banner olarak geldi. Farklı şeyler deneyebilirsiniz.
Figürün gölgelendirmesi iyi ama üstündeki baloncuk bozuyor.

Figür olmamış. Figürün üstündeki konuşma baloncuğu ve font-yazı olmamış. Bir de bana klişe bir banner olarak geldi. Farklı şeyler deneyebilirsiniz.
Figürün gölgelendirmesi iyi ama üstündeki baloncuk bozuyor.

Font öneriniz varsa çok iyi olur. konuşma baloncuğunun eksikleri neler?
Teşekkür ederim.

Font öneriniz varsa çok iyi olur. konuşma baloncuğunun eksikleri neler?
Teşekkür ederim.
Hocam arkası turuncumsu, sarımsı bir renkte ama baloncuk mor. Yani pek uyumlu olmamış.
Yükleniyor yerine kanal isminizi yazabilirsiniz. Aşağıdaki duran yazıya ise "tez vakitte yeni video" kısmını yazarsınız. Veya illa böyle kullanacaksanız ortadan çaprazlama bir çizgi atın, bir tarafı hafif morumsu, diğer tarafı aynı kalsın.

Hocam arkası turuncumsu, sarımsı bir renkte ama baloncuk mor. Yani pek uyumlu olmamış.
Yükleniyor yerine kanal isminizi yazabilirsiniz. Aşağıdaki duran yazıya ise "tez vakitte yeni video" kısmını yazarsınız. Veya illa böyle kullanacaksanız ortadan çaprazlama bir çizgi atın, bir tarafı hafif morumsu, diğer tarafı aynı kalsın.

Çapraz çizgi fikri güzel hocam bir sonraki için buradan yola çıkayım.

Fotoğraf yeni video geleceği için YouTube durum kısmında yazının altında kullanılıyor.
Kanal ismi 501 lejyon o yüzden altta duruyor.

Teşekkürler arkadaşlar eğer Star Wars izlemeyi seviyorsanız kanalıma göz atabilirsiniz.

Güzel, beğendim ben.

Gayet hoş olmuş hocam eline sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı