Taşıma sonrası GTA 5'e Girememe Sorunu

Berkay Kalkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Üsküdar/Çengelköy
Merhaba arkadaşlar. SSD'mde olan GTA 5'i D sürücüsüne taşıdım. Rockstar Games klasörünü tamamen kopyaladım.
[Rehber] GTA 5 Yedekleme Bu rehberdeki gibi DirectX June 2010 Redist kurdum. Ama oyuna girmeye çalışınca bu hatayı veriyor. @Recep Baltaş @Ali Güngör @JaroxJamaica @Yusuf Ensar Ertan
gta.png

Yönetici olarak çalıştırınca tekrar 66 GB dosya indirmeye başlıyor. @Recep Baltaş

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Bir çok arkadaş sorunu yaşamış. Yardımcı olayım.
1- Öncelikle D: içinde Program Files adında bir klasör oluşturun. Oyunun kurulu olduğu Rockstar Games klasörünü tamamen buraya kopyalayın.
2- Social Club'dan GTA 5 Setup Tool'u indirin. İndirdiğiniz uygulamayı açıp Uninstall seçerek oyunu silin. (Uninstall seçtikten sonra çıkan uyarıya hayır diyin.) Böylece eski diskteki oyunu tamamen sileceksiniz.
3- Denetim masasından Social Club programını silin.
4- İndirdiğiniz Setup Tool'u tekrar açın ve kurulum başlayacaktır. Kurulumu yaparken D: içine attığınız Rockstar Games/Grand Theft Auto V klasörünü seçin.
5- Masaüstüne gelen kısayoldan oyunu başlatabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yönetici olarak çalıştırınca tekrar 66 GB dosya indirmeye başlıyor. @Recep Baltaş

1- Öncelikle D: içinde Program Files adında bir klasör oluşturun. Oyunun kurulu olduğu Rockstar Games klasörünü tamamen buraya kopyalayın.
2- Social Club'dan GTA 5 Setup Tool'u indirin. İndirdiğiniz uygulamayı açıp Uninstall seçerek oyunu silin. (Uninstall seçtikten sonra çıkan uyarıya hayır diyin.) Böylece eski diskteki oyunu tamamen sileceksiniz.
4- İndirdiğiniz Setup Tool'u tekrar açın ve kurulum başlayacaktır. Kurulumu yaparken D: içine attığınız Rockstar Games/Grand Theft Auto V klasörünü seçin.
İnşallah olur Deniyorum Fakat olmazsa diye de çok korkuyorum

İnşAllah olur deniyorum Fakat Ya Olmazsa

İnşallah olur Deniyorum Fakat olmazsa diye de çok korkuyorum

İnşAllah olur deniyorum Fakat Ya Olmazsa
Farklı bir yol denedim ve oldu benim sorunum Open ıv da bulamıyordum gta5 i D: ye kurmustum D surucusunun ismini değiştirdim Grand Theft Auto Yaptım ve kabul etti yanlış birşey olurmu

Arkadaşlar,
Gta 5 i sabaha kadar bekledim ve indirdim, ancak kurulumunda, hata verdi, hatayı goole ile çevirdim "
grand theft auto V, epik çevrimiçi Hizmetler ile kimlik doğrulaması yapamadı.
lütfen epik oyun başlatıcısının çalıştığını ve oturum açtığını ve başlığın güncel olduğunu doğrulayın.
Oyunu oynarken sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen Rockstar Games Customer Support adresinden Rockstar oyunları müşteri desteğine başvurun." diyor, siteye gidiyorum, rahatça üye girişini yapıyorum, kurulumda ise tekrar şifre istiyor, bir süre robot kontrolü yapıyor sonrasında, şifre yanlış diyor.
Sonuç olarak o kadar kotam gitti ve hiç bir işe yaramadı.

Geri
Yukarı