Taşınabilir HDD için kutu önerisi

HighTechLowLife

Kilopat
Arkadaşlar X570 anakartlar ile benim Segate Expansion 1TB taşınabilir HDD'im uyumsuz. X570 Anakartların sadece USB 2.0 girişinde çalışıyor. Sanırım HDD'i açıp uç kısmında ki giriş bölümünü farklı USB 3.0 ile değiştirmem lazım ama nasıl bir dönüştürücü kutu almam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de değişimden sonra gerçek USB 30. Hızında kullanabilir miyim yine?

HDD'yi başka bir yerde kullanmayacaksanız yani sadece mevcut kullandığınız bilgisayar üzerinden kullanacaksanız bence harici kutuya gerek kalmadan SATA girişine bağlayabilirsiniz, ayrıyetten güç girişi derdiniz olmaz.

Arkadaşlar X570 anakartlar ile benim Segate Expansion 1TB taşınabilir HDD'im uyumsuz. X570 Anakartların sadece USB 2.0 girişinde çalışıyor. Sanırım HDD'i açıp uç kısmında ki giriş bölümünü farklı USB 3.0 ile değiştirmem lazım ama nasıl bir dönüştürücü kutu almam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de değişimden sonra gerçek USB 30. Hızında kullanabilir miyim yine?
HDD 2.5 inç mı 3.5 mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı