Taşınabilir HDD'ye oyun kurulur mu?

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
500GB SSD az geldiği için arada bir yanımda taşıdığım taşınabilir HDD'yi USB 3.0 girişinden taktım. Oyun vs. kursam SSD'ye göre ne kadar FPS düşüşü, yavaşlama vs. olur?
-Toshiba external USB 3.0 1TB taşınabilir hard disk.

1627339600272.png

1627339577781.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız oyuna göre değişir. FPS düşmez ama oyunun haritası büyükse droplar yaşanabilir. Onun haricinde fark olmaz.
Gerekli yanıt verilmiş. Çözüm olarak sayabilirsiniz. @misfit, ekleme yapmak isterim harita dışında oyunun yükleme noktalarında da gecikme ve FPS düşmesi (Drop) yaşanabilir.

HDD USB 3.0 destekliyor. Hariciyi arada yanımda götürdüğüm için elden çıkaramam. 500GB SSD var zaten sistemimde. Oyunlar için ekstra yer için sordum sadece.

O zaman masraf etme her türlü kaldırır. İnternet kafe zamanlarında cins cins oyun isteyen arkadaşlara harici HDD takıp oynatmıştık bir sorun olmadı :D

O zaman masraf etme her türlü kaldırır. İnternet kafe zamanlarında cins cins oyun isteyen arkadaşlara harici HDD takıp oynatmıştık bir sorun olmadı :D
Cevabınız için teşekkürler. Az çok cevabını biliyorum ama Assassin's Creed Valhalla'da çok sıkıntı yaşar mıyım? Battlefield 1 yükleyeceğim ama 40-50GB boş kalıyor SSD'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı