Taşınabilir taahhütsüz internet önerileri

Mustafaulutaş

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim. Ve yurt çıkmadığı için geçici olarak misafirhaneye yerleştirdiler. Ve burada tahmin edeceğiniz üzere internet yok. Yani anlayacağınız geçici internet lazım. Tahütsüz olması lazım tabii oda arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz bizi her an başka bir yurda kaydirabilirler. Kotalı olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Uzaynet.
Redbox.
Superbox.
Yazlık internet TT.
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim. Ve yurt çıkmadığı için geçici olarak misafirhaneye yerleştirdiler. Ve burada tahmin edeceğiniz üzere internet yok. Yani anlayacağınız geçici internet lazım. Tahütsüz olması lazım tabii oda arkadaşımla ortak almayı düşünüyoruz bizi her an başka bir yurda kaydirabilirler. Kotalı olabilir. Şimdiden teşekkürler.

4.5G olarak altyapındaki konumda en hızlı hangi firima sunarsa o firimaya geçiniz ve yurta kalan arkadaşım var ve o binada Türk Telekom fiber varmış her kata internet kablosu varmış isteyen bağlatıp ortak oduyorlarmış GIBIRNet geçmiş öneririm kablolu Türk Telekom altyapısında hizmet veren firima gayet başarılı.

Taşınamıyor. Taşıdığın zaman hizmeti kesiyorlar.

Biz taşınabilir internet almıştık tatilde kaldığın şehir içerisinde olmak şartı ile her yerde kullanmıştık hep yanımızda durdu ve bir telefon Mobile veriye gore 2 kat hızlı.

Tahütsüz kotasız sınırsız limitsiz sürpriz fiyat olmayan firima öneririm sorun ysşarsan kurtulman zor.

Uzaynet.
Redbox.
Superbox.
Yazlık internet TT.

4.5G olarak altyapındaki konumda en hızlı hangi firima sunarsa o firimaya geçiniz ve yurta kalan arkadaşım var ve o binada Türk Telekom fiber varmış her kata internet kablosu varmış isteyen bağlatıp ortak oduyorlarmış GIBIRNet geçmiş öneririm kablolu Türk Telekom altyapısında hizmet veren firima gayet başarılı.
Knk baktım da öyle bişi bulamadım bı link atabilirmisin

Biz taşınabilir internet almıştık tatilde kaldığın şehir içerisinde olmak şartı ile her yerde kullanmıştık hep yanımızda durdu ve bir telefon Mobile veriye gore 2 kat hızlı.

Tahütsüz kotasız sınırsız limitsiz sürpriz fiyat olmayan firima öneririm sorun ysşarsan kurtulman zor.
Knk bu ülkede harbi öğrenci olmak zor bakiyorum iki gündür hiç bir firmada doğru düzgün taşınabilir bı internet bulamıyorum. Senin bildiğin var mı
Neyi bulamadın?
Knk taşınabilir tahütsüz yokki öyle paketleri

Kanka bu ülkede harbi öğrenci olmak zor bakiyorum iki gündür hiçbir firmada doğru düzgün taşınabilir bir internet bulamıyorum. Senin bildiğin var mı?

Dedim ya Redbox Superbox uzaynet veya kablolu ama aylık olan Türk Telekom yazlık paket yurt sahibinedeki buranın tam açık adresi ne daire no kadar de yaz kağıda tüm firimaları ara altyapısı mesela Kablonet mi var gir müdüre izin al Kablonet internet bağlat mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı