"Taskbitzcn" nedir?

M4RK

Centipat
Yer
Mersin
Bilgisayar her açıldığında beraberinde açılıyorlar ve kapatınca tekrar açılmıyorlar. Virüs diyeceğim bu nasıl virüs inatçı değil, normal program diyeceğim ne olduğunu bilmiyorum böyle bir programım yok. Dosya konumlarını açtığımda yerel disk C de kendi isimlerinde bir klasör açılıyor 1 kere geri gidince öyle bir dosya yok gözükmüyor. Normalde 5 taneydi şimdi 8 olmuşlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (547).png
    Ekran Görüntüsü (547).png
    156,6 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran Görüntüsü (548).png
    Ekran Görüntüsü (548).png
    89,9 KB · Görüntüleme: 54
  • Ekran Görüntüsü (549).png
    Ekran Görüntüsü (549).png
    90,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Ekran Görüntüsü (550).png
    Ekran Görüntüsü (550).png
    115,7 KB · Görüntüleme: 51
Bilgisayar her açıldığında beraberinde açılıyorlar ve kapatınca tekrar açılmıyorlar. Virüs diyeceğim bu nasıl virüs inatçı değil, normal program diyeceğim ne olduğunu bilmiyorum böyle bir programım yok. Dosya konumlarını açtığımda yerel disk C de kendi isimlerinde bir klasör açılıyor 1 kere geri gidince öyle bir dosya yok gözükmüyor. Normalde 5 taneydi şimdi 8 olmuşlar.

Kaspersky ile tam tarama yapar mısın?
MalwareBytes da olabilir.

Sağ tıkla internet üzerinden araştırabilirsin

Coin işleri ile uğraşıyor musunuz? Sanal cüzdanlara çıkıyor sonu.

Malwarebytes da olabilir.

Kaspersky sonuçları temiz şimdi de Malwarebytes deniyorum. Teşekkürler
Coin işleri ile uğraşıyor musunuz? Sanal cüzdanlara çıkıyor sonu.

Evet yakın zamanda salad diye bir program indirdim ama indirmeden önce de vardı
Malwarebytes da olabilir.

Yok hocam Malwarebytes silemedi 😐

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı