Taskmgr.exe hatası - Windows.UI.Immersive.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MertKemal

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bilgisayarım bir anda kapandı. Tekrar açtığımda masaüstü falan hiçbir şey gelmedi. Görev yöneticisine girerken de böyle bir hata alıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Windows 8.1 kullanıyorum.
@Recep Baltaş

received_10201954260173124.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisinden Taskmgr.exe'yi mi sonlandırdın ?

Denetim masasından gereksiz bir programı sildim. Ondan 10 saniye sonra kapandı ve şuan böyle.

Virüs olmasın? Programı sildikten sonra böyleyse virüs vardır ve programı kaldırınca sistem dosyası sildi herhalde.

Virüs olmasın? Programı sildikten sonra böyleyse virüs vardır ve programı kaldırınca sistem dosyası sildi herhalde.
Bende bundan şüpheleniyorum yayımcısı belli olmayan ipsiz sapsız bir programdı.

Bilgisayarı kapat aç, hala sorun varsa güvenli moda veya başlangıç onarmadan konsola girip sfc /scannow komutunu çalıştır. Temiz önyükleme yapıp Ccleaner temizliği yapın ve normal şekilde bilgisayarı açmaya çalışın.
Girebildiğim tek yer görev yöneticisi. Güvenli moda girmeye çalıştım ancak beceremedim.

Girebildiğim tek yer görev yöneticisi. Güvenli moda girmeye çalıştım ancak beceremedim.
Görev yöneticisinin tam resmini gönderin. Yada explorer.exe varsa işlemi sonlandır. Eğer yoksa yada var olanı kapattı isen dosya kısmından çalıştır tıklayıp explorer.exe yazıp enter'a bas.
Bunu yapınca düzelme olmaz ise çalıştır bölümüne cmd yazıp konsolu açın. sfc /scannow komutunu uygulayın.

Görev yöneticisinden yedekleme yaptım. Ve temiz bir format attım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı