Taşlaşan pre-workout

Erennnimo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam. Şu sıralar kahve içtiğim için pre-workout u bayağıdır içmiyordum ve bugün içeyim dedim. Açtığımda bayağı kenarlarda taşlaşmıştı. Tahminen 5-10 servislik kaldı. Kazıyarak toz haline getirebiliyorum fakat hala çok sert ve kazıması zorluyor. Markası proteinocean. 2 yıl daha tarihi var. Tavsiyeleriniz nedir?

Bende arjinin var bigjoy marka aynısı oldu. Artık aromasından mıdır nedir taşlaşma var. Ama sıkıntı çıkartmaz

Nemli bir ortamda bulunduğu içindir. Toz haline getirip kullanabilirsiniz.
Benim supplementleri ve bakliyatları depoladığım bir dolabım var ve hiçbir şekilde güneş ışığı almıyor. Bunu orada saklıyorum. Önceden de bir kutu pre. depolamıştım oraya ama bir şey olmamıştı. İçerikle alakalı olabilir mi? Mesela bu pre.de tuz var. Öncekinde yoktu.

Benim supplementleri ve bakliyatları depoladığım bir dolabım var ve hiçbir şekilde güneş ışığı almıyor. Bunu orada saklıyorum. Önceden de bir kutu pre. depolamıştım oraya ama bir şey olmamıştı. İçerikle alakalı olabilir mi? Mesela bu pre.de tuz var. Öncekinde yoktu.
Belki bunun içerisinde topaklanmayı önleyici kimyasallar bulunmuyordur. Eğer düzgün koşullarda saklanıyorsa sorun olacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı